"Wakacje na Krajnie i Pałukach". Konkurs dla dzieci i młodzieży

fot. Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk"
Partnerstwo dla Krajny i Pałuk zaprasza dzieci i młodzież #do udziału w konkursie na najlepszą rolkę z wakacji spędzonych na obszarze powiatu nakielskiego. Do zdobycia trzy nagrody o łącznej wartości 600 zł.
Zadaniem konkursowym jest nagranie i zmontowanie rolki przeznaczonej do publikacji w mediach społecznościowych. Tematyka rolki musi odnosić się do spędzania czasu wolnego podczas wakacji na Krajnie i Pałukach.
Uczestnikami konkursu mogą być dzieci i młodzież w wieku od 10 do 16 lat (włącznie), zamieszkujące obszar powiatu nakielskiego. Każda osoba może nadesłać wyłącznie jedną pracę konkursową, tj. jedną rolkę. Rolka musi zostać przesłana w formacie pionowym, mp4 i odpowiadać aktualnym wymaganiom mediów społecznościowych, tj. Facebooka. Maksymalny czas trwania rolki to 1 min.
Pracę konkursową należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: partnerstwo.naklo@wp.pl do dnia 18.08.2024 r. (włącznie) wraz z podpisanym załącznikiem nr 1 do Regulaminu. Wiadomość e-mail należy zatytułować: Rolka na konkurs.
Partnerstwo dla Krajny i Pałuk przewiduje przyznanie trzech nagród, tj. za pierwsze, drugie i trzecie miejsce oraz opublikownie rolek na swoim fanpage na Facebooku.
Celem konkursu jest m.in.: wzmacnianie poczucia tożsamości regionalnej dzieci i młodzieży z obszaru powiatu nakielskiego i promocja walorów turystycznych dwóch regionów etnograficznych – Krajny i Pałuk oraz pobudzenie społecznego zaangażowania młodych mieszkańców powiatu nakielskiego.
Do pobrania (załączniki poniżej):
1. Regulamin konkursu na rolkę pt. „Wakacje na Krajnie i Pałukach”.
2. Załącznik nr 1 do Regulaminu konkursu na rolkę.
Materiał: Agnieszka Rybacka / Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk"
Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
- Pliki do pobrania
- Regulamin konkursu na wakacyjną rolkę_www.pdf
- Zał_1_do_Regulaminu_na wakacyjną rolkę_www.doc
Czytaj również
Dzisiaj Wielka Sobota. Dzień ciszy i oczekiwania

Wielka Sobota jest dniem spoczynku Jezusa# w grobie i adoracji Najświętszego Sakramentu. Obchodzona jest jako dzień błogosławieństwa, gdyż święci się wtedy ogień, wodę i wielkanocne pożywienie.
(czytaj więcej)Wielki Czwartek. Rozpoczęło się Triduum Paschalne

Wielki Czwartek to jeden z # najważniejszych dni w kalendarzu liturgicznym, obchodzony w Wielkim Tygodniu, który prowadzi do Świąt Wielkanocnych.
(czytaj więcej)Wielkanocne smaki z KGW. Tradycja na talerzu

W Święta Wielkanocne#, w wielu domach w regionie zaczyna pachnieć babką drożdżową, żurkiem z białą kiełbasą i świeżo pieczonym mazurkiem. A jeśli ktoś szuka prawdziwych smaków i inspiracji na świąteczny stół, wystarczy zajrzeć do Kół Gospodyń Wiejskich – takich jak to w Starym Jarużynie. Przewodnicząca Koła, pani Stanisława Rygielska, z dumą opowiada o przygotowaniach i tradycjach, które od pokoleń towarzyszą tym wyjątkowym świętom.
(czytaj więcej)Pisanki. Na przestrzeni wieków pełniły wiele funkcji

Od najdawniejszych czasów ze Świętami # Wielkanocnymi kojarzone jest jajko, w tradycji chrześcijańskiej symbol nowego życia i zmartwychwstałego Chrystusa, w tradycji ludowej – symbol siły, płodności i miłości.
(czytaj więcej)