Dziś mamy 3 grudnia 2022, sobota, imieniny obchodzą:

24 listopada 2022

Dzień Pluszowego Misia. Krótka historia o Kubusiu Puchatku

fot. powierzone

fot. powierzone

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Sadkach odbyły się kolejne zajęcia dla naszych młodszych czytelników.

Dzień Pluszowego Misia, który będziemy obchodzić już za chwilę, był idealnym pretekstem do przeprowadzenia ciekawych warsztatów.

Spotkanie "Kreatywnie z książką" rozpoczęliśmy od krótkiej historii o Kubusiu Puchatku. Następnie rozpoczęliśmy zabawę z papierowymi talerzykami. Używając niebieskiej farby i brokatów, każde dziecko pomalowało jeden z nich. W oczekiwaniu na ich wyschnięcie rozpoczęliśmy kolejną pracę. W ruch poszły kolorowe pisaki, którymi dzieci ozdabiały kolejne talerzyki. Stały się one brzuszkami kolorowych misiów. Z doklejonymi główkami i łapkami prezentowały się pięknie. Przyszła kolej na wykończenie kolejnej pracy. Do niebieskiego tła dzieci dodały odrobinę waty i powstały cudowne zimowe krajobrazy. To było bardzo miłe i udane spotkanie. O czym najlepiej świadczył entuzjazm uczestników. Na kolejnym spotkaniu zaczniemy przygotowania do świąt.

Materiał: Monika Mitek.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadzieje polskich kibiców. Dzisiaj Polska zagra z Meksykiem

Rozpoczęcie mundialu rozpaliło nadzieje polskich kibiców. Sukces w meczu towarzyskim z Chile (1:0) dodał optymizmu #przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)