Dziś mamy 19 maja 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

25 marca 2024

Konkurs wielkanocny. Prace były różnorodne i niezwykle ciekawe

fot. powierzone

fot. powierzone

Przedszkole Gminy Sadki „Dobre Ludki” zorganizowało rodzinny konkurs #plastyczny o tematyce wielkanocnej.

Jego celem było wykonanie ozdoby świątecznej w formie przestrzennej. Prace dzieci były bardzo różnorodne i niezwykle ciekawe. Młodzi plastycy wraz z rodzicami wykazali się ogromną pomysłowością oraz zaangażowaniem.

Komisja w składzie: Pani Joanna Brzozowska, Pani Iwona Biniak i Pan Mariusz Czyż miała bardzo trudne zadanie, gdyż wszystkie prace były wyjątkowe i wykonane z niezwykłą starannością.

Jury wyłoniło laureatów w dwóch kategoriach: dzieci młodszych i starszych. Organizatorzy wraz z Panią Dyrektor Dorotą Wiśniewską nagrodziły wszystkie dzieci biorące udział w konkursie. Przyznano nagrody główne, wyróżnienia. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrodę.

Konkurs okazał się wielkim sukcesem bowiem wzięło w nim udział 33 rodziny.

Wykonane prace trafiły na kiermasz wielkanocny, który został zorganizowany w przedszkolu. Dzięki stroikom poczuliśmy klimat wiosny i zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Składamy  GRATULACJE!!!   laureatom i wyróżnionym oraz wszystkim biorącym udział w konkursie.

Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców za pełną zaangażowania pracę z dziećmi. Zachęcamy do uczestnictwa w następnych innych konkursach, ponieważ jest to wspaniała okazja do wspólnego działania ze swoją pociechą, spędzenia razem czasu, zacieśniania więzi rodzinnych.

Materiał: Sylwia Goszka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Symbliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Leczenie boreliozy metodą ILADS. Nałożono pierwszą karę pieniężną

Podsumowanie działań Rzecznika Praw Pacjenta w zakresie leczenia# boreliozy metodą ILADS i pierwsza kara pieniężna nałożona w tej sprawie.

(czytaj więcej)
0

Zielone Świątki. Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Dzisiaj Zielone Świątki. Kościół katolicki obchodzi #Niedzielę Zesłania Ducha Świętego.

(czytaj więcej)
0

Dokumentacja medyczna na żądanie pacjenta. Zapadł wyrok

Udostępnianie dokumentacji medycznej – placówka medyczna ma obowiązek #wysyłki pacjentowi, na jego żądanie, dokumentacji medycznej pocztą. Sąd potwierdza stanowisko Rzecznika Praw Pacjenta.

(czytaj więcej)