Dziś mamy 12 lipca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

26 czerwca 2024

Czas podsumowań i podziękowań. Uroczyste zakończenie roku szkolnego

fot. NSP Stowarzyszenia „Żakus” w Anielinach

fot. NSP Stowarzyszenia „Żakus” w Anielinach

20 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego #oddziału przedszkolnego. Nasze mądre sowy oraz dzielne zajączki wraz z paniami Agatą Zwierzchowską Pilarczyk i Magdaleną Sobiecką przygotowały zaskakujący program, uświetniony taneczną solówką Hani z grupy Sów. Po części artystycznej zostały wręczone dyplomy, kwiaty, podziękowania! Był również czas na wspólną chwilę przy kawie i poczęstunku.

Dzień później – 21 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024 w szkole podstawowej. Klasa VIII wraz z kolegami i koleżankami z klasy młodszych przedstawiła krótki program artystyczny. Zakończenie roku szkolnego, to czas podsumowania osiągnięć uczniów, działalności szkoły, ale również czas podziękowań! Pani dyrektor Bożena Podemska oraz pani prezes Milena Kapica dziękowały gronu pedagogicznemu, pracownikom szkoły, uczniom oraz rodzicom za kolejny pracowity rok. Zostały również wręczone dyplomy dla przyjaciół szkoły – czyli dla osób, które wspierały nasze działania i inicjatywy.

Uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce zostały przyznane świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe.

W gronie najlepszych uczniów znaleźli się:

klasa IV

Antonina Kapica- 5,33

Zofia Kapica – 5,08

Marcel Werner -4,67 (nagroda ksiązkowa)

klasa V

Nadia Kominiak 5,00

Maja Frelichowska 4,83

Aleksandra Nurczyńska 4,85

Zuzanna Smolińska 4,77

Luiza Twarożek 4,92

Wiktoria Wenzel 5,15

Igor Wiśniewski 4,62 (nagroda książkowa)

klasa VI

Kornel Kępczyk – 4,92

Julia Pilarczyk – 5,08

Antonina Różniak – 5,33

klasa VIII

Zuzanna Senska – 4,86.

Serdecznie gratulujemy wytrwałości i świetnych wyników!

Po ciężkiej pracy nadszedł czas na upragniony wypoczynek – wykorzystajcie ten czas na zebranie sił na wrzesień. Jak co roku przypominamy – pamiętajcie o zasadach bezpiecznego wypoczynku!

Materiał: Hanna Domalewska / NSP Stowarzyszenia „Żakus” w Anielinach

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Lipiec. Idealny czas na wakacyjną domówkę!

Orzeźwiające drinki, soczyste owoce oraz aromatyczne# i pożywne przekąski, zapewniające nam energię do białego rana – lipiec to doskonały moment, by we własnym mieszkaniu lub ogrodzie wyczarować iście tropikalny bar, godny najlepszych nadmorskich kurortów. Jakie przekąski pasują do najpopularniejszych wakacyjnych koktajli? Z czym je łączyć, by miło rozpocząć dzień po udanej imprezie?

(czytaj więcej)
0

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Patriotyczna postawa rolników

12 lipca obchodzimy święto państwowe – Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej#. Obchody tego dnia to oddanie hołdu mieszkańcom polskiej wsi za ich patriotyczną postawę w czasie II wojny światowej – bohaterską walkę, zapewnianie żywności oraz pomoc udzielaną uciekinierom i osobom ukrywającym się przed prześladowaniami.

(czytaj więcej)
0

Ważna data dla leśników. Dzień poświęcony Janowi Gwalbertowi

Dzień leśnika w różnych kalendarzach# „wypada” inaczej. Dzień Leśnika i Drzewiarza mamy 5 kwietnia. Od kilku lat uznaje się, że leśnicy swój dzień obchodzą 12 lipca. Ale to nie jedyna ważna data dla leśników i lasów Państwowych.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)