Dziś mamy 12 lipca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

21 czerwca 2024

Gratulacje i podziękowania. Zakończenie roku szkolnego w "Żegludze"

fot. Bogdan Ślagowski

fot. Bogdan Ślagowski

21 czerwca 2024 r. odbyło się uroczyste zakończenie #roku szkolnego 2023/2024 w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej. Wydarzenie rozpoczęło się od wprowadzono sztandar Szkoły i odśpiewania hymnu narodowego.

Odczytano list od Ministra Infrastruktury, w którym przekazał swoje gratulacje oraz podziękowania za miniony rok szkolny, poprosił także o zachowanie bezpieczeństwa podczas spędzanych przez uczniów wakacji.

W tym roku nagrodzono stypendiami motywującymi uczniów wyróżniających się wynikami w nauce.

Kolejną częścią uroczystości było odczytanie listu od przewodniczącej Rady Rodziców Lidii Tadych. Podziękowała ona za wspólną współpracę oraz życzyła miłych i bezpiecznych wakacji. Pożegnano również klasę 3 branżową, która skończyła edukację szkolną.

Następnym etapem uroczystego zakończenia roku szkolnego było wręczenie nagród oraz świadectw uczniom, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce.

Na zakończenie uroczystości wicedyrektor Agnieszka Kamińska podziękowała wszystkim za pracę w ciągu roku oraz życzyła udanego wypoczynku.

Koncert orkiestry szkolnego zakończył uroczystość.

Materiał: Franciszek i Paweł Gondek

Autorzy nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 22 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Lipiec. Idealny czas na wakacyjną domówkę!

Orzeźwiające drinki, soczyste owoce oraz aromatyczne# i pożywne przekąski, zapewniające nam energię do białego rana – lipiec to doskonały moment, by we własnym mieszkaniu lub ogrodzie wyczarować iście tropikalny bar, godny najlepszych nadmorskich kurortów. Jakie przekąski pasują do najpopularniejszych wakacyjnych koktajli? Z czym je łączyć, by miło rozpocząć dzień po udanej imprezie?

(czytaj więcej)
0

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Patriotyczna postawa rolników

12 lipca obchodzimy święto państwowe – Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej#. Obchody tego dnia to oddanie hołdu mieszkańcom polskiej wsi za ich patriotyczną postawę w czasie II wojny światowej – bohaterską walkę, zapewnianie żywności oraz pomoc udzielaną uciekinierom i osobom ukrywającym się przed prześladowaniami.

(czytaj więcej)
0

Ważna data dla leśników. Dzień poświęcony Janowi Gwalbertowi

Dzień leśnika w różnych kalendarzach# „wypada” inaczej. Dzień Leśnika i Drzewiarza mamy 5 kwietnia. Od kilku lat uznaje się, że leśnicy swój dzień obchodzą 12 lipca. Ale to nie jedyna ważna data dla leśników i lasów Państwowych.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)