Dziś mamy 21 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

05 grudnia 2023

III kolejka NHLPN. Kilka spotkań było ciekawych

fot. BG

fot. BG

W hali widowiskowo – sportowej w Paterku rozegrano kolejną serię #gier w ramach Nakielskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Olimpia Tupadły jest jedynym zespołem, który nie stracił jeszcze punktów.

25. edycja nakielskich rozgrywek halowych nabiera rozpędu. W miniony weekend rozegrano już 3 kolejkę gier, która przyniosła kilka ciekawych spotkań. A to dlatego, że zmierzyły się ze sobą zespoły, które celują w końcowy triumf w tych rozgrywkach. Na ten moment najlepiej prezentuje się Olimpia Tupadły, która odniosła komplet 5 zwycięstw. Przed piłkarzami jednak trudne spotkania, czy to z odwiecznym rywalem Sąsiadami Sipiory, czy też z Gryfem Sicienko.

Wyniki spotkań:

Olimpia Tupadły – Arkon x Matros 7:2

Sąsiedzi Sipiory – Gryf Sicienko 0:0

Olimpia Tupadły – Amatorzy Piłki 3:2

Żibrons FC – Sąsiedzi Sipiory 0:5

FC Ślesin – Gryf Sicienko 1:9

Nakielski Mix – Skra Paterek 2:11

FC Ślesin – Amatorzy Piłki 1:6

Oceń artykuł: 18 18

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (3)

    Stalbud 2004, w dniu 05-12-2023 22:43:16 napisał:

    O Poziomie tych rozgrywek świadczy ubiór zawodników? Gdzie getry? Gdzie ochraniacze? Dlatego drużyn jest coraz mniej. Sędziowie nie panują i pozwalają na grę jak na plaży a potem kontuzję są. Zawodnik bez pełnego ubioru nie powinien byc dopuszczony do gry!!!!!! Zdrowie na 1 miejscu!!!!!!! 9 zespołów????? Wpisowe jak w ekstraklasie. Za rok umrze ta liga. Zmieńcie sedziow bo dzięki nim też jest coraz mniej druzyn

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kubek biały ze zdjęciem
24,90PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Fotoksiążka A4 28 stron
51,00PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
0

Nadchodzi "Noc Sów". Doskonała okazja do poznania tajemnic tych ptaków

Od wieków sowy wzbudzały wśród ludzi skrajne emocje#: podziw i strach. Te drapieżne ptaki, uznawane za symbol mądrości i śmierci, także obecnie intrygują wyglądem i zachowaniem. Niech nadchodząca Noc Sów będzie okazją do poznania sowich tajemnic, rozmów o ich postrzeganiu w przeszłości i znaczeniu w przyrodzie.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)