Dziś mamy 19 sierpnia 2022, piątek, imieniny obchodzą:

14 marca 2021

Kamil i Kacper na podium. Teraz rządzą w głównych klasyfikacjach

fot. pixabay

fot. pixabay

Niedługo dojdzie do tego, że Kamil Białecki i Kacper Białecki# będą codziennie gościć w lokalnych mediach. Kiedyś stawali na podium w kategorii juniorów, teraz rządzą w głównych klasyfikacjach.

W sobotę 13 marca odbył się 157 Turniej Warcabów Stupolowych Lidraughts Bullet MDK 1 z udziałem zawodników z województwa kujawsko - pomorskiego. Tym razem w zawodach obowiązywało tempo super błyskawiczne, gdzie uczestnik miał na rozegranie partii 1 minutę, a po każdym posunięciu otrzymywał dodatkowo 1 sekundę. Miejsca na podium zajęli: I miejsce Mateusz Narloch (Laskowice), II miejsce Kamil Białecki (SP 1 Szubin), III miejsce Kacper Białecki (SP 1 Szubin).

Organizacją życia szachowo - warcabowego w gminie Szubin zajmuje się klub UKS Szachowa Dwójka Szubin przy wsparciu Szubińskiego Domu Kultury. Awatarem stowarzyszenia jest internetowy klub szachowo - warcabowy I LO w Szubinie, w skład którego wchodzą wszyscy aktywni adepci szachów i warcabów z naszej gminy. I na koniec ciekawe spostrzeżenie. Czołowe rodzeństwo szachowe w powiecie - Olaf Jagodziński i Alan Jagodziński. Czołowe rodzeństwo warcabowe w powiecie - Kacper Białecki i Kamil Białecki.

Materiał: PS

Oceń artykuł: 146 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Konstrukcje stalowe
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Nowa publikacja o Kcyni . O argentyńskim Rozpętku i nie tylko

– Uwielbiam ten moment, gdy po wielu miesiącach pracy nad projektem# uzyskuje on swój ostateczny kształt i jest to suma wysiłków wielu osób. Kształt piękniejszy niż wszystko, co o nim myślałam wcześniej – tak o wydaniu książki pt. „Ciekawostki o Kcyni i okolicy. Ku nauce i rozrywce czytających skrzętnie zebrane” pisze Justyna Makarewicz, autorka publikacji.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)
0

Czy pompy ciepła się psują? Na te rzeczy warto zwrócić uwagę podczas instalacji

W związku z wysokimi cenami gazu i węgla, a także rosnącą świadomością# ekologiczną konsumentów, coraz więcej Polaków decyduje się na zainstalowanie pomp ciepła. Pomagają w tym dofinansowania, które mogą pokryć nawet 90 proc. kosztów montażu i sprzętu. Za instalację należy zapłacić od 40 do 60 tysięcy złotych – cena zależy m.in. od mocy urządzenia. Pompy ciepła uznawane są za dobre i niezawodne rozwiązanie. Jak często ulegają awarii? I na co zwrócić uwagę podczas instalacji?

(czytaj więcej)