Dziś mamy 24 września 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

14 marca 2021

Kamil i Kacper na podium. Teraz rządzą w głównych klasyfikacjach

fot. pixabay

fot. pixabay

Niedługo dojdzie do tego, że Kamil Białecki i Kacper Białecki# będą codziennie gościć w lokalnych mediach. Kiedyś stawali na podium w kategorii juniorów, teraz rządzą w głównych klasyfikacjach.

W sobotę 13 marca odbył się 157 Turniej Warcabów Stupolowych Lidraughts Bullet MDK 1 z udziałem zawodników z województwa kujawsko - pomorskiego. Tym razem w zawodach obowiązywało tempo super błyskawiczne, gdzie uczestnik miał na rozegranie partii 1 minutę, a po każdym posunięciu otrzymywał dodatkowo 1 sekundę. Miejsca na podium zajęli: I miejsce Mateusz Narloch (Laskowice), II miejsce Kamil Białecki (SP 1 Szubin), III miejsce Kacper Białecki (SP 1 Szubin).

Organizacją życia szachowo - warcabowego w gminie Szubin zajmuje się klub UKS Szachowa Dwójka Szubin przy wsparciu Szubińskiego Domu Kultury. Awatarem stowarzyszenia jest internetowy klub szachowo - warcabowy I LO w Szubinie, w skład którego wchodzą wszyscy aktywni adepci szachów i warcabów z naszej gminy. I na koniec ciekawe spostrzeżenie. Czołowe rodzeństwo szachowe w powiecie - Olaf Jagodziński i Alan Jagodziński. Czołowe rodzeństwo warcabowe w powiecie - Kacper Białecki i Kamil Białecki.

Materiał: PS

Oceń artykuł: 170 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Fotokalendarze A3
35PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Budowa hal
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Konstrukcje stalowe
0

50 gminnych pracowni komputerowych. Nabór do projektu "miniPAKT"

Podczas konferencji prasowej #w Olsztynie minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił rozpoczęcie naboru do konkursu miniPAKT – gminne pracownie komputerowe. „miniPAKT, to konkurs grantowy, dzięki któremu JST będą mogły stworzyć u siebie kreatywną przestrzeń, która rozwinie nowe formy wzmacniania kompetencji cyfrowych wśród obywateli. Każdy samorząd może otrzymać 200 tys. na zorganizowanie takiej pracowni” – zaznaczył szef resortu cyfryzacji.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj pierwszy dzień jesieni. Oficjalne pożegnanie lata

Dzisiaj do Polski zawitała jesień. #Nowa pora roku rozpoczęła się dokładnie o godz. 8.49.

(czytaj więcej)
0

Pakiet edukacyjny „Rodzina Ulmów”. Materiały do wykorzystania na lekcjach

Zachęcamy do korzystania z materiałów edukacyjnych #przygotowanych przez Ośrodek Rozwoju Edukacji z okazji beatyfikacji rodziny Ulmów. Przybliżają one nie tylko historię rodziny z Markowej, ale także inne postaci ratujące Żydów w czasie II wojny światowej. Uczniowie i nauczyciele mogą wziąć udział także w różnych konkursach, których celem jest popularyzacja wiedzy o relacjach polsko-żydowskich w czasie okupacji niemieckiej oraz postawach Polaków udzielających pomocy swoim żydowskim sąsiadom.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)