Dziś mamy 2 grudnia 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

18 października 2021

Kolejni nietrzeźwi wyeliminowani z ruchu. Obaj mieli ponad promil alkoholu

fot. poglądowe - policja.gov.pl

fot. poglądowe - policja.gov.pl

Ponad promil alkoholu mieli w organizmie kierowcy, których z# ruchu wyeliminowali kcyńscy mundurowi. Obaj (61l. i 28l.) wpadli na terenie miasta. Teraz decyzje w ich sprawie podejmie sąd.

Pierwszego kierowcę, który nietrzeźwy zdecydował się wsiąść za kierownicę, zatrzymali w miniony piątek (15.10.21) dzielnicowi. 61-latek wpadł w centrum miasta, kiedy prowadził fiata. Użyty alkomat wykazał w organizmie kierowcy ponad promil alkoholu.

Podobną ilość alkoholu w organizmie miał 28-letni motorowerzysta skontrolowany przez kcyńskich funkcjonariuszy w sobotę (16.10.21).

Zatrzymani swoje zachowanie będą tłumaczyć w sądzie, a zgodnie z kodeksem karnym grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (2)

  Janusz, w dniu 18-10-2021 18:25:55 napisał:

  Jak to ma być z tymi podwyżkami bo nie rozumiem w Kcyni

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Piotr, w dniu 19-10-2021 15:28:37 napisał:

  Jeżeli nie rozumiesz w Kcyni, to albo się przeprowadź, albo wróć do nauki pisania w języku polskim.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Tarczyński kabanosy drobiowe i wieprzowe 105g
4,99PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)