Dziś mamy 11 kwietnia 2025, piątek, imieniny obchodzą:

04 kwietnia 2025

Kradzież paliwa. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Policjanci z Komisariatu Policji w # Szubinie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z kradzieżą, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Funkcjonariusze z Szubina prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kradzieży, do której doszło na terenie jednej ze stacji w gminie Szubin. Tam sprawca, który poruszał się pojazdem marki BMW z kradzionymi tablicami rejestracyjnymi dokonał kradzieży paliwa. Wizerunek mężczyzny został zarejestrowany przez monitoring.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w Komisariacie Policji w Szubinie lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 752 42 42 powołując się na znak sprawy: L. dz. 942/25. Informacje można przekazać anonimowo.

materiał: mł. asp. Kamil Smoliński Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wypłata świadczeń z ZUS. Coraz częściej wpływa na konto

Klienci coraz częściej decydują się # na przekazywanie świadczeń długoterminowych z ZUS, takich jak emerytura, renta czy nauczycielskie świadczenie kompensacyjne, na swoje konto bankowe.

(czytaj więcej)
0

W interesach, na weekend, na wakacje. Połączenia kolejowe nie tylko w regionie

Samorząd województwa organizuje połączenia kolejowe nie # tylko w naszym regionie. W odpowiedzi na zapotrzebowanie społeczne i we współpracy z partnerami w sąsiednich regionach uruchomiliśmy również bezpośrednie pociągi do ważnych ośrodków w siedmiu polskich województwach, w tym do Poznania, Trójmiasta, Szczecina, Kołobrzegu, Olsztyna i Łodzi.

(czytaj więcej)
0

Bezpłatna rehabilitacja z ZUS. Są dwa nowe profile

Zakład Ubezpieczeń Społecznych realizuje program # rehabilitacji leczniczej w ramach prewencji rentowej od 1996 roku. Co roku z bezpłatnego pobytu w ośrodkach leczniczych oraz z zabiegów i zajęć oferowanych w ramach tego programu korzysta kilkadziesiąt tysięcy osób. W tym roku ZUS wprowadził dwa nowe profile bezpłatnej rehabilitacji: wczesną rehabilitację powypadkową oraz rehabilitację dla osób z schorzeniami ośrodkowego układu nerwowego.

(czytaj więcej)
0

Kolejny kurs. W zajęciach wzięło udział kilkudziesięciu żołnierzy

W dniach od 31 marca do 4 kwietnia br., Centrum Szkolenia # Wojsk Obrony Terytorialnej (CSWOT) zorganizowało kolejny kurs Naziemnych Zespołów Poszukiwawczo-Ratowniczych (NZPR). W szkoleniu udział wzięło kilkudziesięciu żołnierzy WOT z różnych Brygad OT, a w czasie zajęć praktycznych szczególny nacisk położony został na współpracę NZPR z cywilnymi grupami poszukiwawczymi oraz współdziałanie ze śmigłowcem wojskowym.

(czytaj więcej)