Dziś mamy 19 sierpnia 2022, piątek, imieniny obchodzą:

13 listopada 2021

Mistrzostwa Polski w tenisie. Nakielanin wrócił ze złotym i brązowym medalem

fot. Nakielski Sport

fot. Nakielski Sport

Tym razem reprezentant gminy Nakło nad Notecią Stefan Grzegorek# brał udział w Halowych Mistrzostwach Polski tenisie ziemnym 65+ w dniach od 05-09.2021r, które odbyły się w Chorzowie.

W ćwierćfinale pokonałem z Chodzieży Stanisława Małachowskiego 6:1; 6:4 w półfinale pokonałem z Sieradza Stanisław Potrzeby 6:3; 6:2 o wejście do finału przegrałem z Ryszard Robaszkiewicz 2:6; 3:6 i ostatecznie zdobywając brązowy medal Mistrzostw Polski.

Uczestniczyłem również w grze podwójnej zdobywając złoty medal Mistrzostw Polski w ćwierćfinale pokonaliśmy parę z Śląska Zygmunt Kopczyński Władysław Króliczak- Stefan Grzegorek Ryszard Robaszkiewicz 5:7; 6:3; 2:10 tajbreku a finale pokonaliśmy parę Warszawsko Kołobrzeska Jerzy Ignaczak Grzegorz Płażyński : Stefan Grzegorek Ryszard Robaszkiewicz 3:6; 2:6 zdobywając złoty medal Mistrzostw Polski.

Serdeczne podziękowania dla Mieczysława Kani za przygotowanie rakiety do tenisa ziemnego.

Materiał: Stefan Grzegorek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Nowa publikacja o Kcyni . O argentyńskim Rozpętku i nie tylko

– Uwielbiam ten moment, gdy po wielu miesiącach pracy nad projektem# uzyskuje on swój ostateczny kształt i jest to suma wysiłków wielu osób. Kształt piękniejszy niż wszystko, co o nim myślałam wcześniej – tak o wydaniu książki pt. „Ciekawostki o Kcyni i okolicy. Ku nauce i rozrywce czytających skrzętnie zebrane” pisze Justyna Makarewicz, autorka publikacji.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)
0

Czy pompy ciepła się psują? Na te rzeczy warto zwrócić uwagę podczas instalacji

W związku z wysokimi cenami gazu i węgla, a także rosnącą świadomością# ekologiczną konsumentów, coraz więcej Polaków decyduje się na zainstalowanie pomp ciepła. Pomagają w tym dofinansowania, które mogą pokryć nawet 90 proc. kosztów montażu i sprzętu. Za instalację należy zapłacić od 40 do 60 tysięcy złotych – cena zależy m.in. od mocy urządzenia. Pompy ciepła uznawane są za dobre i niezawodne rozwiązanie. Jak często ulegają awarii? I na co zwrócić uwagę podczas instalacji?

(czytaj więcej)