Dziś mamy 25 czerwca 2022, sobota, imieniny obchodzą:

21 czerwca 2022

Moc atrakcji na pikniku prozdrowotnym. Dla dzieci animacje i zamek dmuchany

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

W miniony piątek (17.06) odbył się Piknik Prozdrowotny w Kraczkach. #Imprezę otworzyła Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Sadkach Iwona Biniak.

Witając wszystkich przybyłych zachęcała przy okazji do udziału w fitnessie, który stanowił pierwszą z atrakcji przewidzianych na pikniku. Tuż po ćwiczeniach przyszedł czas na animacje dla dzieci, które przez godzinę zapewniała Pani Banka z „Nie Pękaj’. Oczywiście do dyspozycji najmłodszych był także dmuchany zamek, z którego do woli mogli korzystać.

Na sam koniec na scenie pojawił się Pan Adam Krajewski- artysta z Bydgoszczy, który swym muzycznym występem umilił resztę wieczoru mieszkańcom Kraczek, skorym do zabawy i tańców.

Podczas całego wydarzenia do dyspozycji uczestników była kawa, lemoniada, ciasta oraz przekąski, o które zadbała Sołtys wsi Pani Milena Szałkowska.

Organizatorami byli Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach i Sołectwo Kraczki.

Środki na ten cel pochodzą z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 i stanowią nagrodę dla Gminy Sadki za zajęcie I miejsca w konkursie „Rosnąca Odporność” premiującym gminy, które osiągnęły najwyższy wzrost poziomu zaszczepienia swoich mieszkańców.

Materiał: Magdalena Sobiecka / GOK w Sadkach

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 0 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co robić w przypadku zatrucia? Jak go unikać?

Jak się zachować w przypadku zatrucia? Jak go unikać? Na co uważać, żeby niego nie doszło?

(czytaj więcej)
0

Nie masz jeszcze prezentu na Dzień Ojca? Zaserwuj alternatywny, bezmięsny obiad!

W ostatnim czasie świętowaliśmy już Dzień Matki i Dzień Dziecka# Teraz przychodzi w końcu pora na Dzień Ojca, który przypada na 23 czerwca. Podaruj swojemu Tacie wspólnie spędzony czas! Specjalnie z tej okazji mamy dla Ciebie propozycję na uroczyste menu w nieco alternatywnej, bezmięsnej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)
0

Ortodonta dla dzieci. Kiedy warto iść do kontroli?

Dbanie o zęby dzieci to nie tylko nauka szczotkowania. Warto także zatroszczyć się o prawidłowy zgryz. Zajmuje się tym ortodonta.

(czytaj więcej)