Dziś mamy 5 października 2022, środa, imieniny obchodzą:

19 sierpnia 2022

Nie żyje Roman Dembiński. Odszedł na wieczną służbę

fot.  OSP KSRG Mrocza

fot. OSP KSRG Mrocza

17 sierpnia 2022 zmarł śp. Roman Dembiński, dowódca# Ochotniczej Straży Pożarnej w Mroczy. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w najbliższą sobotę o godzinie 10,00 w kaplicy na cmentarzu parafialnym w Mroczy.

Strażacy ochotnicy z Mroczy nie kryją swoich uczuć. - Ta informacja zraniła nasze serca i pozostawiła ogromną pustkę i pytania: dlaczego? Odszedł od nas na wieczną służbę nasz wspaniały druh, naczelnik, niezastąpiony dowódca Roman Dembiński. Druhu, już nigdy nie pokiwasz nam z przed domu, gdy będziemy jechali na akcję, ale obiecujemy, że w naszych sercach pozostaniesz na zawsze! Dowódco, Naczelniku, Romku, to był zaszczyt móc jeździć do akcji przy Twoimi boku – napisali na swojej stronie na Facebooku.


Śp. Roman Dembiński urodził się 31 stycznia 1950 roku w Mroczy. W Ochotniczej Straży Pożarnej w Mroczy pracował od 1968 roku. Wcześniej należał do drużyny młodzików. Gdy tylko osiągnął pełnoletność, skończył potrzebne kursy i został czynnym członkiem, który może jeździć na akcje.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w najbliższą sobotę o godzinie 10,00 w kaplicy na cmentarzu parafialnym w Mroczy.

Oceń artykuł: 12 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • -1 (5)

    Zenek, w dniu 19-08-2022 14:24:02 napisał:

    Odszedł od nas na wieczną służbę nasz wspaniały druh, naczelnik, niezastąpiony dowódca Roman Dembiński. To tragedia, niezastąpiony, to teraz strażacy zostaną bez dowódcy.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Budowa magazynów
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

Potrzeby psa i kota. Czyli szczęśliwy pupil nie tylko od święta

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest co roku 4 października#. Data ta stała się międzynarodowym świętem praw i dobrostanu zwierząt. Jako opiekunowie czworonożnych pupili chcemy zapewnić im szczęście i zdrowie. Jak to zrobić? Wystarczy każdego dnia zadbać o zaspokojenie potrzeb behawioralnych naszego psa i kota. A z okazji ich święta celebrujmy wspólny czas podczas spaceru, zabawy lub częstując ulubieńca zdrowym smakołykiem.

(czytaj więcej)
0

1 października. Jak ucztować w Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu?

Analitycy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego zwracają uwagę, że# w Polsce coraz więcej osób ogranicza ilość spożywanego mięsa. Eksperci PIE, powołując się na dane z ankiety Global Consumer Survey z 2021 r., wskazali, że 7 proc. osób w wieku 18-29 lat jest wegetarianami, a 1 proc. weganami. Według badań przeprowadzonych przez Maczfit, w aglomeracjach miejskich może być nawet 20% wegetarian. Tymczasem jeszcze w 2014 r. CBOS podawał, że wegetarianizm deklaruje zaledwie 1% społeczeństwa. Wzrost jest zatem ogromny, a Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu świętuje coraz więcej osób.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)