Dziś mamy 2 października 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

14 listopada 2021

Nocne granie. Zmierzyli się zawodnicy z czterech województw

fot. pixabay

fot. pixabay

W sobotę 13 listopada pod patronatem KPZSzach# i Szubińskiego Domu Kultury odbył się 44 Turniej Szachowy "Nocne Granie" z udziałem zawodników reprezentujących kluby czterech województw.

Ponownie na listach startowych nie zabrakło szachistów z powiatu nakielskiego, ale tym razem nikt z nich nie stanął na podium. Najlepiej wypadł Przemysław Chudzik z Kcyni (UKS Szachowa Dwójka Szubin), który zajął IV miejsce.

Lista medalistów przedstawiała się następująco: I miejsce Maciej Kamiński (MUKS Stoczek 45 Białystok), II miejsce Mateusz Budnik (KSz Zugzwang Warszawa), III miejsce Aleksander Polak (BKS Chemik Bydgoszcz). Miejsca pozostałych zawodników powiatu nakielskiego: VI miejsce Piotr Szybowicz (BKS Chemik Bydgoszcz / Szubin), VIII miejsce Marcin Rydzyński (NOK Nakło), IX miejsce Dariusz Wargulec (UKS Szachowa Dwójka Szubin), X miejsce Julia Rocławska (BKS Chemik Bydgoszcz / I LO Szubin / Kcynia), XI miejsce Hubert Gabryszewski (NOK Nakło), XII miejsce Krzysztof Michalak (NOK Nakło).

Dane techniczne rozgrywek: portal Lichess, system arena, tempo blitz - 2 minuty + 2 sekundy na uczestnika, czas gry - 45 minut.

Materiał: PS

Oceń artykuł: 14 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

1 października. Jak ucztować w Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu?

Analitycy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego zwracają uwagę, że# w Polsce coraz więcej osób ogranicza ilość spożywanego mięsa. Eksperci PIE, powołując się na dane z ankiety Global Consumer Survey z 2021 r., wskazali, że 7 proc. osób w wieku 18-29 lat jest wegetarianami, a 1 proc. weganami. Według badań przeprowadzonych przez Maczfit, w aglomeracjach miejskich może być nawet 20% wegetarian. Tymczasem jeszcze w 2014 r. CBOS podawał, że wegetarianizm deklaruje zaledwie 1% społeczeństwa. Wzrost jest zatem ogromny, a Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu świętuje coraz więcej osób.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)