Dziś mamy 1 sierpnia 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

11 lipca 2021

Otwarte Mistrzostwa Juniorów. Alan wicemistrzem Płocka

fot. pow.

fot. pow.

Alan Jagodziński został wicemistrzem Płocka# juniorów w szachach klasycznych. To niewątpliwie wysokie osiągnięcie. W zawodach wzięło bowiem udział ponad 50 osób z województw: mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego.

Otwarte Mistrzostwa Płocka Juniorów w  Szachach Klasycznych obywały się w minionym tygodniu( od 3 do 5 lipca). Zawody trwały trzy dni i cieszyły się dużym powodzeniem wśród młodzieży.  W turnieju wzięli udział bracia Jagodzińscy z Miastowic(klub LKS Chrobry Gniezno). Uczniowie LO w Szubinie ukończyli zawody z doskonałym wynikiem. Alan uplasował się na drugim miejscu i został wicemistrzem Płocka juniorów w szachach klasycznych.  Otrzymał puchar i nagrodę finansową.  Olaf także znalazł się na  bardzo dobrej pozycji ,zajmując wysokie piąte miejsce. Został  uhonorowany nagrodą pieniężną. Warto zaznaczyć, że bracia nie przegrali w Płocku żadnej partii, pomimo tego, że poziom turnieju był bardzo wysoki.  Patronat nad turniejem objął Mazowiecki Związek Szachowy i Tygodnik Płocki.

Materiał: Paweł Czecki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 15 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)