Dziś mamy 20 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

13 marca 2021

Pierwsze zawody za nami. Zwycięzcą Olaf Jagodziński

fot. pixabay

fot. pixabay

12 marca Olaf Jagodziński zwyciężył w I Turnieju Szachowym UKW Bydgoszcz.

To pierwsze zawody w II semestrze roku akademickiego 2020/2021 i kolejne z udziałem szachistów z powiatu nakielskiego. To nie ostatni przedstawiciel I LO w Szubinie na podium, gdyż drugim wicemistrzem została Julia Rocławska. II miejsce wywalczył reprezentant klubu ŻTMS Baszta Żnin - Andrei Maksimenko Junior - jedyny gracz w pierwszej piątce, który nie mieszka na terenie powiatu nakielskiego. IV miejsce zajął Jerzy Białas (UKS Szachowa Dwójka Szubin), a na V miejscu uplasował się Adam Jagodziński (I LO Szubin).

Lista tryumfatorów w roku akademickim 2020/2021: I półrocze - I Turniej 19 października - Przemysław Chudzik, II Turniej 26 października - Kamil Ignacak, III Turniej 2 listopada - Przemysław Chudzik, IV Turniej 9 listopada - Jerzy Białas, V Turniej16 listopada - Kamil Ignacak, VI Turniej 23 listopada - Jerzy Białas, VII Turniej 30 listopada - Jerzy Białas, VIII Turniej 7 grudnia - Alan Jagodziński, IX Turniej 14 grudnia - Grzegorz Galiński, X Turniej 21 grudnia - Jan Rosiński, XI Turniej 4 stycznia - Olaf Jagodziński, XII Turniej 11 stycznia - Jarosław Wiśniewski, XIII Turniej 18 stycznia - Michał Bukowski, XIV Turniej 25 stycznia - Jarosław Wiśniewski, XV Turniej 1 lutego 2021 - Jerzy Białas, XVI Turniej 8 lutego 2021 - Jarosław Wiśniewski, XVII Turniej 15 lutego 2021 - Przemysław Szmidt, XVIII Turniej 22 lutego 2021 - Jarosław Wiśniewski, II półrocze - I Turniej 12 marca 2021 - Olaf Jagodziński.

Materiał: PS

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomidor malinowy
4,99PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Schab bez kości
11,99PLN
Cytryna
3,99PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
0

Chrupiący, świeży i pachnący. Dziś Światowy Dzień Chleba

Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika#, że przeciętny Polak zjada blisko 40 kg chleba rocznie. Nie wyobrażamy sobie bez niego śniadania, często jemy go do obiadu, a i na kolację sprawdza się równie dobrze. Z okazji Światowego Dnia Chleba (16 października) bierzemy chleb pod lupę i podpowiadamy, jakie pieczywo wybrać oraz jak samodzielnie przygotować świeży, pachnący bochenek we własnym domu.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)