Dziś mamy 21 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

24 stycznia 2024

Przedszkolaki gościły swoich dziadków. Wzruszająca uroczystość

fot. powierzone

fot. powierzone

22 i 23 stycznia 2024 dzieci z Przedszkola# Gminy Sadki „Dobre Ludki” gościły swoich Dziadków na uroczystości z okazji Ich święta.

Przedszkolaki przygotowały programy artystyczne, które wyraziły podziękowania wnucząt za ciepło, dobroć i miłość Babci i Dziadka. Mali artyści pięknie śpiewali piosenki, recytowali wiersze oraz wykonywali układy taneczne do utworów muzycznych. Wzruszeni goście otrzymali od swoich kochanych wnuków życzenia i upominki   Obecni na uroczystości Pani Dyrektor Dorota Wiśniewska oraz Pan Wójt Gminy Sadki Dariusz Gryniewicz przyłączyli się do składanych życzeń, podkreślając ważną rolę dziadków w życiu dzieci. Była to wyjątkowa, pełna radości i wzruszeń uroczystość.

Wychowawcy grup „Motylki”, „Pszczółki”, „Biedronki”, „Sówki”

Materiał: Ewa Trępała-Ziółkowska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadchodzi "Noc Sów". Doskonała okazja do poznania tajemnic tych ptaków

Od wieków sowy wzbudzały wśród ludzi skrajne emocje#: podziw i strach. Te drapieżne ptaki, uznawane za symbol mądrości i śmierci, także obecnie intrygują wyglądem i zachowaniem. Niech nadchodząca Noc Sów będzie okazją do poznania sowich tajemnic, rozmów o ich postrzeganiu w przeszłości i znaczeniu w przyrodzie.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)