Dziś mamy 5 grudnia 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

02 stycznia 2021

Ruszamy z konkursem! Czekamy na wasze zdjęcia!

fot. Pixabay

fot. Pixabay

Zapraszamy do udziału w świątecznym konkursie fotograficznym. Tylko od Was zależy, #jakie zdjęcie nam przyślecie. Zasada jest jedna - podzielcie się z nami świątecznym klimatem!

Chętnie obejrzymy szopki, choinki, stroiki i inne dekoracje, ale także zdjęcia osób, czy zwierząt ze świątecznym akcentem. Z przyjemnością zajrzymy również na wigilijne stoły i przyjrzymy się rodzinnemu kolędowaniu. Tylko od Waszej inwencji zależy, czym się podzielicie na swoich świątecznych fotografiach.

Spośród nadesłanych fotografii internauci wybiorą dziesięć według nich najlepszych zdjęć, a my uhonorujemy atrakcyjnymi nagrodamy trzy z nich. Dodatkowo redakcja przyzna dwie nagrody pocieszenia.

Nagrodami przeznaczonymi dla laureatów są:

I miejsce - Aparat Fujifilm Instax Mini sponsorowany przez firmę Fobit ul. Dąbrowskiego 28 w Nakle nad Notecią

II miejsce - bon podarunkowy o wartości 200 zł do wykorzystania w Sklepie Medycznym "Zdrowie", ul. Kazimierza Wielkiego 16 w Nakle nad Notecią

 

III miejsce - bon podarunkowy o wartości 100 zł do wykorzystania w Strefie Urody Donaty Mazur ul. Świerkowa 1 w Występie.

Na zdjęcia czekamy do 3 stycznia włącznie pod adresem kontakt@powiat24.pl W treści wiadomości prosimy podać dane kontaktowe: swoje imię, nazwisko, nr telefonu oraz tytuł zdjęcia i oświadczenie o treści: "Oświadczam, iż jestem autorem oraz właścicielem przesłanego zdjęcia i wyrażam zgodę na jego publikację". W tytule wiadomości prosimy wpisać: Boże Narodzenie w obiektywie.

Od 4 stycznia internauci będą mogli głosować na wybrane fotografie. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone nie później niż 13 stycznia.

Zapraszamy do zabawy! 

Zachęcamy do polubienia facebookowego profilu portalu oraz do udostępniania artykułu konkursowego na swojej osi czasu.

Przed udziałem zapoznaj się z Regulaminem konkursu.

Oceń artykuł: 23 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)