Dziś mamy 20 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

16 września 2021

Uczniowie podsumowali pierwszy wyjazd stażowy. Spotkanie w Więcborku

fot. pow.

fot. pow.

15.09.2021 w ramach projektu ERASMUS+ ,, Profesjonalna Praktyka Twoją# Szansą”, realizowanego przez Fundację Staszica na rzecz uczniów ze szkół: ZS im. Staszica i CKZiU w Więcborku, uczestnicy pierwszych mobilności zrealizowanych w Rimini i w Sewilli spotkali się z Dyrekcją Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Więcborku w celu podzielenia się doświadczeniami zdobytymi podczas wyjazdów.

Uczniowie: Alina, Weronika, Sebastian, Kacper, Jakub, Patryk oraz Patryk zrelacjonowali swój pobyt. Opowiedzieli o towarzyszących podczas staży emocjach, z uśmiechem wspominali wspólnie spędzony czas, zwłaszcza w trakcie zwiedzania Włoch i Hiszpanii.

Ich relacje oraz relacje ich koleżanek i kolegów z nakielskiego Staszica będziecie mogli usłyszeć podczas ErasmusDays 2021, które odbywać się będą w dniach 14-16 października 2021.

W tym miejscu również dziękujemy wszystkim tym, dzięki którym Fundacja może realizować może realizować projekty stażowe.

Materiał: Paweł Gorecki - koordynator projektu

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Chrupiący, świeży i pachnący. Dziś Światowy Dzień Chleba

Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika#, że przeciętny Polak zjada blisko 40 kg chleba rocznie. Nie wyobrażamy sobie bez niego śniadania, często jemy go do obiadu, a i na kolację sprawdza się równie dobrze. Z okazji Światowego Dnia Chleba (16 października) bierzemy chleb pod lupę i podpowiadamy, jakie pieczywo wybrać oraz jak samodzielnie przygotować świeży, pachnący bochenek we własnym domu.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)