Dziś mamy 30 stycznia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

23 grudnia 2022

Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności. Nagrodzeni w konkursie

fot.powierzone

fot.powierzone

Organizatorami konkursu "Ozdoba Bożonarodzeniowa" są Dom Pomocy Społecznej w Nakle nad Notecią oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka# Publiczna w Nakle. Zadaniem konkursowym było wykonanie ozdoby świątecznej dowolną techniką, w tym z zastosowaniem technik mieszanych. Współzawodnictwo miało na celu: rozwijanie wyobraźni, wrażliwości estetycznej oraz pobudzanie aktywności twórczej, stworzenie uczestnikom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych, jak również powrót do tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych.

Uczniowie Zespołu Szkół im. Władysława Łokietka w Lubaszczu zaprezentowali swoje umiejętności i natchnęli nas duchem Świąt Bożego Narodzenia przygotowując ozdoby. Są to: Wiktoria Świątkowska, Julia Lipkowska, Marta Erdmann, Dominik Sekulski, Dominik Wika, Magdalena Malik. Wszyscy zostali wyróżnieni.

I miejsce - Magdalena Malik
III miejsce – Wiktoria Świątkowska
Wyróżnienia: Julia Lipkowska, Marta Erdmann, Dominik Wika.

Materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)