Dziś mamy 17 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

03 czerwca 2022

Udany debiut policjanta w zawodach triathlonowych. Gratulujemy!

fot. pow.

fot. pow.

St. sierż. Łukasz Witkowski z komisariatu Policji w Mroczy #wziął udział w zawodach triathlonowych organizowanych w Żninie. Swój debiut, w tego typu imprezie sportowej, może uznać za bardzo udany.

Zawody Enea Triathlon Żnin to nowa impreza w kalendarzu triathlonowym, którą zorganizowano pod koniec maja w Żninie. Zawodnicy startowali na trzech różnych dystansach.

Na dystansie 1/8, na który złożyło się 475m pływania, 22,5 km jazdy rowerem i 5,25 km biegu, wystartował st. sierż. Łukasz Witkowski. Dla funkcjonariusza pełniącego służbę w ogniwie prewencji Komisariatu Policji w Mroczy, był to debiut w tego typu imprezie sportowej. Debiut, jak się okazało bardzo udany. W zawodach startowało 251 osób, a policjant z czasem 1:25:27 zdobył wysokie 31 miejsce w kategorii M30.

Łukaszowi serdeczne gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji swoich sportowych pasji i dalszych sukcesów.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska / Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Sprzedaż pożyczek. W porównaniu do roku ubiegłego wzrost o 19%

W lipcu 2022 r. firmy pożyczkowe udzieliły łącznie 307,5 tys. nowych# pożyczek o wartości 793 mln zł. W porównaniu do lipca 2021 r. liczba udzielonych pożyczek wzrosła o 19,1%, a wartość o 18,0%.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)