Dziś mamy 30 stycznia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2022

Uroczyste nadanie imienia. "Dom Pod Bocianim Gniazdem"

fot. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Paulinie

fot. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Paulinie

W poniedziałek, 28 listopada miało miejsce szczególne wydarzenie - symboliczne nadanie Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Paulinie #imienia "Domu Pod Bocianim Gniazdem".

Poprzez nadanie symbolicznego imienia Placówka uzyskuje swoistą indywidualną tożsamość, wyróżniającą ją spośród innych placówek. Dziękujemy naszym Szanownym Gościom za udział w uroczystości, za wsparcie naszych działań, za dobre słowo. Ogromne wyrazy podziękowania kierujemy do Pani Poseł na Sejm RP Iwony Kozłowskiej, oraz Pani Poseł na Sejm RP Joanny Scheuring-Wielgus za obecność, otwarte serca i życzliwość. Drodzy goście ten dzień był piękny, bo swoją obecnością go uświeciliście!

Szanowni Państwo w sposób wyjątkowy i z nieukrywaną wdzięcznością dziękujemy również naszym darczyńcom i sponsorom.

Materiał: Natalia Kowalska / Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Paulinie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)