Dziś mamy 21 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2022

Uroczyste nadanie imienia. "Dom Pod Bocianim Gniazdem"

fot. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Paulinie

fot. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Paulinie

W poniedziałek, 28 listopada miało miejsce szczególne wydarzenie - symboliczne nadanie Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Paulinie #imienia "Domu Pod Bocianim Gniazdem".

Poprzez nadanie symbolicznego imienia Placówka uzyskuje swoistą indywidualną tożsamość, wyróżniającą ją spośród innych placówek. Dziękujemy naszym Szanownym Gościom za udział w uroczystości, za wsparcie naszych działań, za dobre słowo. Ogromne wyrazy podziękowania kierujemy do Pani Poseł na Sejm RP Iwony Kozłowskiej, oraz Pani Poseł na Sejm RP Joanny Scheuring-Wielgus za obecność, otwarte serca i życzliwość. Drodzy goście ten dzień był piękny, bo swoją obecnością go uświeciliście!

Szanowni Państwo w sposób wyjątkowy i z nieukrywaną wdzięcznością dziękujemy również naszym darczyńcom i sponsorom.

Materiał: Natalia Kowalska / Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Paulinie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadchodzi "Noc Sów". Doskonała okazja do poznania tajemnic tych ptaków

Od wieków sowy wzbudzały wśród ludzi skrajne emocje#: podziw i strach. Te drapieżne ptaki, uznawane za symbol mądrości i śmierci, także obecnie intrygują wyglądem i zachowaniem. Niech nadchodząca Noc Sów będzie okazją do poznania sowich tajemnic, rozmów o ich postrzeganiu w przeszłości i znaczeniu w przyrodzie.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)