Dziś mamy 17 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

03 sierpnia 2022

Wypadek na DK nr 10. Śmierć poniósł 71-letni mężczyzna

asp. Mateusz Kentzer; dh Marcin Śmigaj, OSP Wyrzysk

asp. Mateusz Kentzer; dh Marcin Śmigaj, OSP Wyrzysk

2 sierpnia 2022 roku, około godziny 11:30 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej# w Pile wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Ruda (gm. Wyrzysk).
Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażaków stwierdzono, że samochód osobowy z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn, zjechał z drogi, taranując barierki energochłonne i zatrzymał sie na terenie prywatnej posesji przy jezdni.
 
Niestety, pomimo przeprowadzonej akcji ratunkowej, 71-letniego kierowcy pojazdu nie udało się uratować, poniósł śmierć na miejscu zdarzenia. Pasażerka pojazdu nie odniosła obrażeń.

W działaniach trwających ponad 3 godziny brali udział strażacy z JRG PSP nr 2 w Pile, OSP Wyrzysk, OSP Osiek nad Notecią oraz Oficer Operacyjny KP PSP w Pile, a także Zespół Ratownictwa Medycznego i Policja.
 
Na czas prowadzonych działań, na DK-10 wprowadzono ruch wahadłowy.
 
Opracowanie: asp. Mateusz Kentzer, KP PSP Piła

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (18)

  Adrian , w dniu 03-08-2022 21:59:41 napisał:

  Dobrze, że ktoś akurat grilla w ogródku nie robił...

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 1 (7)

  romek, w dniu 04-08-2022 09:38:42 napisał:

  adi ciebie to tylko wbić młotkiem jak gwoździa

  odpowiedz

  • 4 (6)

  ;), w dniu 04-08-2022 13:59:29 napisał:

  72 lata to już zawałowiec, który stwarza zagrożenie wielokrotnie bardziej niż inni uczestniczy dróg... Uważam, że badania i testy powinny być w tym wieku przynajmniej raz do roku by wykluczyć zagrożenia jakie mogą stwarzać.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramki ślubne
39,90PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Sprzedaż pożyczek. W porównaniu do roku ubiegłego wzrost o 19%

W lipcu 2022 r. firmy pożyczkowe udzieliły łącznie 307,5 tys. nowych# pożyczek o wartości 793 mln zł. W porównaniu do lipca 2021 r. liczba udzielonych pożyczek wzrosła o 19,1%, a wartość o 18,0%.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)