Dziś mamy 30 stycznia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

15 grudnia 2022

Zajęcia przedświątZajęcia w przedszkolu. Na powitanie świąteczne piosenki i kolędyeczne. Na powitanie świąteczne piosenki i kolędy

fot. Iwona Bembnista, Justyna Krzyżaniak, Magdalena Sobiecka

fot. Iwona Bembnista, Justyna Krzyżaniak, Magdalena Sobiecka

W czwartek, 15 grudnia mieliśmy wielką przyjemność zorganizować zajęcia dla dzieci z oddziału przedszkolnego w Bninie.

Przedszkolaki przywitały nas pięknymi świątecznymi piosenkami i kolędami. Choć była ich garstka świetnie sobie poradziły z repertuarem i wprowadziły świąteczny nastrój.

Po tak miłym wstępie przyszedł czas na działanie. Dzieci otrzymały okienka/domki wykonane z drewnianych patyczków. Na stole pojawiły się także różnego rodzaju dekoracje- koronki, kokardki, dżety, rozmaite naklejki itp. Dzieci z zapałem ozdabiały swoje okienka. Wyszły im naprawdę pięknie.

Po wszystkim dzieci wraz z Paniami podziękowały animatorce kultury GOK Magdalenie Sobieckiej wręczając upominek i składając piękne świąteczne życzenia, a w nagrodę za trud i piękna pracę przedszkolaki otrzymały od nas słodką niespodziankę.

Materiał: Magdalena Sobiecka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)