Dziś mamy 1 sierpnia 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

17 listopada 2020

Mieli grać, ale rywale nie dojechali. Jaką decyzję podejmie Związek?

fot. archiwum

fot. archiwum

GLZS Sadki bardzo udaną rundę jesienną w swoim wykonaniu miał# zakończyć na własnym stadionie w pojedynku z LKS Kęsowo. Rywale poinformowali jednak, że nie stawią się na murawie.

O sporym pechu może mówić GLZS Sadki, który mógł spiąć klamrą udane jesienne zmagania i w jeszcze lepszych humorach udać się na zimowy odpoczynek. Warunkiem było jednak zwycięstwo z LKS Kęsowo na własnym boisku. Do pojedynku w przewidzianym terminie jednak nie doszło, ponieważ rywale nie stawili się w Sadkach. W nadchodzący czwartek zapadnie decyzja, czy mecz zostanie przełożony na inny termin, czy GLZS otrzyma walkower.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble kuchenne
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)