Dziś mamy 21 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

12 lutego 2024

Wyjątkowy jubileusz. Maria Majchrzak skończyła 101 lat!

fot. UM Szubin

fot. UM Szubin

8 lutego br. wyjątkowy jubileusz świętowała Pani Maria Majchrzak# z Królikowa. Pani Maria skończyła 101 lat, jest jedyną kobietą w naszej gminie należącą do zacnego grona Jubilatów którzy przeżyli wiek!

Z okazji urodzin Jubilatkę z kwiatami i upominkiem odwiedził Mariusz Piotrkowski Burmistrz Szubina wraz z Panią Danutą Musiał - Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego.

Dostojna Jubilatka odebrała również życzenia od Pani Elżbiety Katafiasz – Radnej i sołtysa wsi Królikowo oaz od Pani Jadwigi Katafiasz z Koła Gospodyń Wiejskich w Królikowie.

Dla większości z nas przeżycie 101 lat jest wartością niewyobrażalną, czasem, w którym człowiekowi jest dane doświadczanie różnych uczuć i przeżyć, tych radosnych, szczęśliwych, ale także  tych gorszych a nawet przykrych. Jak widać Pani  Maria mimo  bagażu doświadczeń życiowych jest szczęśliwa i uśmiechnięta. Życzymy Jej dużo zdrowia i pogody ducha w dalszym życiu.

Dziękujemy bardzo Jubilatce i  Jej Rodzinie za spotkanie ,to  była przesympatyczna, przepełniona życzliwością i radością wizyta.

Materiał: UM Szubin

Oceń artykuł: 19 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 6 (6)

    Mareczek, w dniu 12-02-2024 13:44:22 napisał:

    200 lat!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
0

Nadchodzi "Noc Sów". Doskonała okazja do poznania tajemnic tych ptaków

Od wieków sowy wzbudzały wśród ludzi skrajne emocje#: podziw i strach. Te drapieżne ptaki, uznawane za symbol mądrości i śmierci, także obecnie intrygują wyglądem i zachowaniem. Niech nadchodząca Noc Sów będzie okazją do poznania sowich tajemnic, rozmów o ich postrzeganiu w przeszłości i znaczeniu w przyrodzie.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)