Dziś mamy 30 stycznia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

23 grudnia 2022

Zawody powiatowe w piłce ręcznej. Wyniki w kategorii dziewcząt i chłopców

fot. ZST Kcynia

fot. ZST Kcynia

19 grudnia w sali sportowej w SP 2 w Kcyni rywalizowały w zawodach powiatowych w piłce ręcznej kategorii dziewcząt i chłopców# szkoły ponadpodstawowe.

Do turnieju finałowego w kategorii dziewcząt zgłosiły się dwie szkoły. Zwyciężyło LO Szubin, drugie miejsce zajęli uczniowie ZST Kcynia. Zespół z Szubina reprezentowały Zwolak, Hilscher, Kruszka, Kwiatkowska, Broniecka, Bała, Nowakowska, Katafiasz, Czarnecka.

W kategorii chłopców zwyciężył Zespół Szkół z Samostrzela, drugie miejsce ZST Kcynia oraz trzecie miejsce dla LO Szubin. Drużynę z Samostrzela reprezentowali: H. Kowalski, W. Nowicki, B. Wysocki, T. Kowalski, I. Bączek, J. Zygiel, K. Puławski, K. Kot, M. Łąpies opiekun Radosław Hyży.

Mecze sędziował Bartosz Łyszczarz, zaś opiekę medyczną sprawowała Julia Rybak. Przy stoliku sędziowskim obsługiwali Kacper Boniek i Mateusz Kasprowski.

Najlepsze zespoły w kategorii dziewcząt i chłopców będą reprezentować Powiat Nakielski na zawodach wojewódzkich.

Serdecznie dziękujemy dyrektorowi SP 2 Kcynia za udostępnienie sali sportowej.

Materiał: Piotr Dutkiewicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)