Kradzieże w drogeriach i marketach. Rozpoznajesz tych mężczyzn?

fot. KPP Nakło
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w # Nakle nad Notecią oraz Komisariatu Policji w Szubinie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z kradzieżą, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.
Policjanci z Nakła nad Notecią prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kradzieży sklepowych. Do zdarzeń doszło w jednej z drogerii na terenie Nakła nad Notecią. Tam sprawcy, których wizerunek zarejestrował sklepowy monitoring, dokonali kradzieży artykułów drogeryjnych.
Funkcjonariusze z Szubina prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło w jednym z marketów na terenie miasta. Tam sprawcy, których wizerunek został zarejestrowany przez monitoring, dokonali kradzieży artykułów spożywczych oraz alkoholu.
Wszelkie informacje dotyczące tych sprawy można przekazać osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią oraz Komisariacie Policji w Szubinie lub telefonicznie pod numerami telefonu 47 75 29 274 oraz 47 752 42 42
powołując się na znaki sprawy: L. dz. E – 136/25, 1659/25, 1660/25, 904/25. Informacje można przekazać anonimowo.
materiał: mł. asp. Kamil Smoliński Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią
Galeria




Czytaj również
Śmigus-dyngus. Symboliczne budzenie przyrody do życia

Poniedziałek Wielkanocny nie ma szczególnego #rytu liturgicznego, za to ten drugi dzień Świąt ma bogatą obrzędowość ludową. Zwany jest również Lanym Poniedziałkiem, dniem świętego Lejka, oblewanką, polewanką albo po prostu śmigusem-dyngusem.
(czytaj więcej)Tradycja Pałuckich Palm Wielkanocnych. Symbol, który buduje wspólnotę

W regionie Pałuk, na pograniczu Wielkopolski i Kujaw, tradycja wykonywania# palm wielkanocnych nie jest tylko rytuałem związanym z Niedzielą Palmową. To żywe dziedzictwo, przekazywane z pokolenia na pokolenie, będące symbolem zakorzenienia w kulturze, duchowości i wspólnocie. W Kcyni ta tradycja żyje dzięki zaangażowaniu mieszkańców oraz pracy pasjonatów, takich jak Maria Kordyś – instruktorka Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki, która od ponad 35 lat czuwa nad jej kontynuacją.
(czytaj więcej)Człowiek z pasją. Stanisław Gill i jego zachwycające prace z zapałek

Ludzi utalentowanych w powiecie nakielskim nie brakuje.# Jedni ochoczo dzielą się ze światem swoją pasją, jednakże są również tacy, którzy oddają się jej wyłącznie w domowym zaciszu i nie szukają większego rozgłosu. Bez wątpienia do grona takich osób zalicza się pochodzący z Mroczy Stanisław Gill.
(czytaj więcej)Tradycje wielkanocne. Dominuje symbolika zwycięstwa życia nad śmiercią

Wielki Tydzień i Wielkanoc to czas obrzędów# religijnych związanych ze śmiercią i zmartwychwstaniem Chrystusa. Cykl świąteczny rozpoczyna Niedziela Palmowa, a kończy śmigus dyngus w Wielkanocny Poniedziałek.
(czytaj więcej)