Dziś mamy 24 września 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

08 września 2023

"Mówili, że to na chwilę". Dwudziestolecie niepublicznej szkoły w Anielinach

fot. NSPS „Żakus” w Anielinach

fot. NSPS „Żakus” w Anielinach

Czy wiecie, że w tym roku obchodzimy #20-lecie???! Mówili, że nie damy rady! Mówili, że to się nie uda! Mówili, że to na chwilę! A to już 20 lat Niepublicznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Żakus" w Anielinach!

Nasza szkoła rozwija się prężnie. Każdy rok, to nowe inwestycje, innowacje, nowe wyzwania! Ale przede wszystkim to kolejne roczniki, które ukończyły naszą placówkę! Mało tego, nasi uczniowie przyprowadzają do nas swoje dzieci! Życzymy więc sobie i Wam nasi uczniowie, abyśmy mogli działać z sukcesami kolejne długie lata! Aby kolejne roczniki opuszczały naszą szkołę z poczuciem, że przeżyły tu dobre dziecięce lata! Że wyniosły wartości i wiedzę, którą staramy się Wam przekazywać w najlepszy sposób.

Sto lat "Żakus"!!!

Materiał: Hanna Domalewska / Niepubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia „Żakus” w Anielinach

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

50 gminnych pracowni komputerowych. Nabór do projektu "miniPAKT"

Podczas konferencji prasowej #w Olsztynie minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił rozpoczęcie naboru do konkursu miniPAKT – gminne pracownie komputerowe. „miniPAKT, to konkurs grantowy, dzięki któremu JST będą mogły stworzyć u siebie kreatywną przestrzeń, która rozwinie nowe formy wzmacniania kompetencji cyfrowych wśród obywateli. Każdy samorząd może otrzymać 200 tys. na zorganizowanie takiej pracowni” – zaznaczył szef resortu cyfryzacji.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj pierwszy dzień jesieni. Oficjalne pożegnanie lata

Dzisiaj do Polski zawitała jesień. #Nowa pora roku rozpoczęła się dokładnie o godz. 8.49.

(czytaj więcej)
0

Pakiet edukacyjny „Rodzina Ulmów”. Materiały do wykorzystania na lekcjach

Zachęcamy do korzystania z materiałów edukacyjnych #przygotowanych przez Ośrodek Rozwoju Edukacji z okazji beatyfikacji rodziny Ulmów. Przybliżają one nie tylko historię rodziny z Markowej, ale także inne postaci ratujące Żydów w czasie II wojny światowej. Uczniowie i nauczyciele mogą wziąć udział także w różnych konkursach, których celem jest popularyzacja wiedzy o relacjach polsko-żydowskich w czasie okupacji niemieckiej oraz postawach Polaków udzielających pomocy swoim żydowskim sąsiadom.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)