Dziś mamy 12 lipca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

08 września 2023

"Mówili, że to na chwilę". Dwudziestolecie niepublicznej szkoły w Anielinach

fot. NSPS „Żakus” w Anielinach

fot. NSPS „Żakus” w Anielinach

Czy wiecie, że w tym roku obchodzimy #20-lecie???! Mówili, że nie damy rady! Mówili, że to się nie uda! Mówili, że to na chwilę! A to już 20 lat Niepublicznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Żakus" w Anielinach!

Nasza szkoła rozwija się prężnie. Każdy rok, to nowe inwestycje, innowacje, nowe wyzwania! Ale przede wszystkim to kolejne roczniki, które ukończyły naszą placówkę! Mało tego, nasi uczniowie przyprowadzają do nas swoje dzieci! Życzymy więc sobie i Wam nasi uczniowie, abyśmy mogli działać z sukcesami kolejne długie lata! Aby kolejne roczniki opuszczały naszą szkołę z poczuciem, że przeżyły tu dobre dziecięce lata! Że wyniosły wartości i wiedzę, którą staramy się Wam przekazywać w najlepszy sposób.

Sto lat "Żakus"!!!

Materiał: Hanna Domalewska / Niepubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia „Żakus” w Anielinach

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Lipiec. Idealny czas na wakacyjną domówkę!

Orzeźwiające drinki, soczyste owoce oraz aromatyczne# i pożywne przekąski, zapewniające nam energię do białego rana – lipiec to doskonały moment, by we własnym mieszkaniu lub ogrodzie wyczarować iście tropikalny bar, godny najlepszych nadmorskich kurortów. Jakie przekąski pasują do najpopularniejszych wakacyjnych koktajli? Z czym je łączyć, by miło rozpocząć dzień po udanej imprezie?

(czytaj więcej)
0

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Patriotyczna postawa rolników

12 lipca obchodzimy święto państwowe – Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej#. Obchody tego dnia to oddanie hołdu mieszkańcom polskiej wsi za ich patriotyczną postawę w czasie II wojny światowej – bohaterską walkę, zapewnianie żywności oraz pomoc udzielaną uciekinierom i osobom ukrywającym się przed prześladowaniami.

(czytaj więcej)
0

Ważna data dla leśników. Dzień poświęcony Janowi Gwalbertowi

Dzień leśnika w różnych kalendarzach# „wypada” inaczej. Dzień Leśnika i Drzewiarza mamy 5 kwietnia. Od kilku lat uznaje się, że leśnicy swój dzień obchodzą 12 lipca. Ale to nie jedyna ważna data dla leśników i lasów Państwowych.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)