Wilkowski i Wróblewicz z pucharami. Niepodległościowy turniej
fot. KP
Duet Antoni Wilkowski i Mariusz Wróblewicz# zwyciężył w turniej brydżowym w Nakle.
W sobotę, 9 listopada w SP nr 4 w Nakle rozegrano XI Niepodległościowy Turniej Par Brydża Sportowego o Puchar Prezesa Klubu Żołnierzy Rezerwy – Ligi Obrony Kraju w Nakle.
Wystąpiło osiem par z powiatów nakielskiego i bydgoskiego. Sędzią głównym turnieju był Piotr Wołowski. Grano na zapis maksymalny po trzy rozdania na stolik. W turnieju z niewielką przewagą zwyciężyła para Antoni Wilkowski (Teresin) i Mariusz Wróblewicz (Nakło). Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy, a pary które stanęły na podium - dyplomy.
Drugie miejsce zajął duet Włodzimierz Heymann (Mrocza) i Krzysztof Popczyński (Nakło). Na trzeciej pozycji uplasowała się para z Mroczy Stefan Kamiński i Jerzy Tajer.
W turnieju do wpisywania wyników użyto tablety zakupione wraz z oprogramowaniem z dotacji przekazanej przez firmę Eurobac. Dzięki temu wyniki były znane zaraz po zakończeniu turnieju.
Puchary i dyplomy wręczali: Lechosław Draeger prezes Klubu Żołnierzy Rezerwy – LOK w Nakle oraz sędzia Piotr Wołowski. Odpowiedzialnym za organizację turnieju z ramienia zarządu KŻR LOK był Krzysztof Popczyński.
Dla uczestników turnieju KŻR LOK przygotował ciepły posiłek oraz kawę, herbatę i ciastka.
Wyniki turnieju:
1. Mariusz Wróblewicz/Antoni Wilkowski
2. Włodzimierz Heymann/Krzysztof Popczyński
3. Stefan Kamiński/Jerzy Tajer
Galeria
Czytaj również
- KP PSP Nakło zwycięzcą turnieju. Rozgrywki drużynowe
- Diecezjalny turniej tenisa stołowego. Zawodników odwiedził biskup (film)
- Sukces na światowych zawodach karate. Hubert Grzybek na 5 miejscu
- Najmłodsi zawodnicy nie zwalniają tempa. Sukces w Inowrocławiu
- "Blaszanka Kowalewko Challenge". Kto strzelał najcelniej?
Dodaj komentarz
Drugi dzień świąt. Podczas mszy w kościele święci się owies
Drugi dzień świąt bożonarodzeniowych poświęcony jest# św. Szczepanowi – pierwszemu męczennikowi za wiarę chrześcijańską, znanemu z głębokiej wiary i mocy czynienia cudów. Został ukamienowany, gdy przyznał się przed sanhedrynem do wiary w Chrystusa (tradycyjna kara za bluźnierstwo).
(czytaj więcej)Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Jak było kiedyś?
Boże Narodzenie było zawsze uważane za święto niezwykle ważne i rodzinne#, nazywano je również Godami lub "godnimi świętami".
(czytaj więcej)Szopki z bogatą tradycją. Zachwycają swoją wyjątkowowścią
Tradycja szopkarska w Krakowie trwa nieprzerwanie od XIX wieku#. Pierwotnie wykonywaniem szopek trudnili się rzemieślnicy z ówczesnych przedmieść Krakowa, szczególnie Krowodrzy i Zwierzyńca.
(czytaj więcej)Tradycje Bożonarodzeniowe. Jak świętują inne kraje?
Wszystkie kraje Grupy Wyszehradzkiej mają ze sobą wiele wspólnego#, ale też bardzo wiele je różni. Przedstawiamy, jak wyglądają święta Bożego Narodzenia w Czechach, Polsce, Słowacji i na Węgrzech.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!