Dziś mamy 10 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

28 lutego 2022

Zrób dla siebie coś pięknego. Wygraj bon do jednego z 10 salonów kosmetycznych

fot. pixabay

fot. pixabay

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet wraz z lokalnymi salonami kosmetycznymi przygotowaliśmy dla Was konkurs.

Drogie kobiety, macie często mało czasu żeby odpowiednio zadbać o siebie i poczuć się piękne? Czas aby to zmienić! Zgłoś się do naszego konkursu i wygraj bon podarunkowy o wartości 100 zł do jednego z dziesięciu salonów kosmetycznych.

Do wygrania 10 bonów podarunkowych, każdy o wartości 100 zł do wykorzystania w salonach kosmetycznych u fundatorów nagród, którymi są: Adeliae Studio Paulina Seydak, Anna Kowalska PMU, Estetyka Izabela Halkiewicz, Filigranowe Studio Urody, Instytut Piękna Lidia Gwóźdź, Salon Kosmetyczny Gizela Palińska-Dyks, Salon Kosmetyczny Julita Chrubczyńska, Sandra Piasecka Makeup, Strefa Urody Donata Mazur oraz Zielona Pomarańcza Beauty Clinic.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego uważasz, że czas o siebie zadbać?

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 10 najciekawszych odpowiedzi. Każda z laureatek wygra bon o wartości 100 zł do wykorzystania w jednym z salonów kosmetycznych, losowo przydzielonych przez redakcyjne jury.
Zgłoszenia należy wysyłać do dn. 7.03.2022 roku na adres reklama@powiat24.pl
Wiadomość powinna zawierać:
- Tytuł: "Mój Dzień Kobiet"
- Imię i nazwisko osoby, która bierze udział w konkursie,
- Nr telefonu,
- Odpowiedź na pytanie.

 

 

Dane osobowe uczestnika w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego będą przetwarzane przez redakcję portalu w celu realizacji konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne do wzięcia udziału w konkursie i odbioru nagrody.

Wyniki opublikujemy 8.03.2022r.
POWODZENIA!

Oceń artykuł: 6 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)