Dziś mamy 12 lipca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

17 czerwca 2024

Adam Kontowicz zastępcą burmistrza Kcyni. Nowe stanowisko

fot. Urząd Miejski w Kcyni

fot. Urząd Miejski w Kcyni

Informuję, iż w dniu dzisiejszym powołany został na stanowisko# Zastępcy Burmistrza Kcyni p. Adam Kontowicz. Zastępca Burmistrza pracować będzie w wymiarze 3/4 etatu i już dziś zaczął pełnić swoje obowiązki.

Pan Adam Kontowicz przez ponad 20 lat był funkcjonariuszem policji. Pracował m.in. w Oddziale Prewencji Policji w Bydgoszczy, w Komisariacie Policji Bydgoszcz – Szwederowo oraz do lutego ubiegłego roku w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią. Posiada wykształcenie wyższe magisterskie. Ukończył z tym tytułem pedagogikę na Kujawsko – Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy, a następnie uzyskał drugi tytuł magistra bezpieczeństwa wewnętrznego, kończąc Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie.

Do tej pory, Pan Adam Kontowicz przez kilka lat pełnił funkcję Rzecznika Dyscyplinarnego Komendanta Powiatowego Policji w Nakle nad Notecią na stanowisku eksperta ds. kontroli.

Jest osobą sumienną, komunikatywną, otwartą na dialog i działającą efektywnie. Zapewne zgromadzone doświadczenie zawodowe oraz właśnie otwartość na sprawy ludzkie sprawią, że Pan Adam przysłuży się jeszcze lepszemu rozwojowi Gminy Kcynia.

Materiał: Anna Duda-Nowicka / Urząd Miejski w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 50 76

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Lipiec. Idealny czas na wakacyjną domówkę!

Orzeźwiające drinki, soczyste owoce oraz aromatyczne# i pożywne przekąski, zapewniające nam energię do białego rana – lipiec to doskonały moment, by we własnym mieszkaniu lub ogrodzie wyczarować iście tropikalny bar, godny najlepszych nadmorskich kurortów. Jakie przekąski pasują do najpopularniejszych wakacyjnych koktajli? Z czym je łączyć, by miło rozpocząć dzień po udanej imprezie?

(czytaj więcej)
0

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Patriotyczna postawa rolników

12 lipca obchodzimy święto państwowe – Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej#. Obchody tego dnia to oddanie hołdu mieszkańcom polskiej wsi za ich patriotyczną postawę w czasie II wojny światowej – bohaterską walkę, zapewnianie żywności oraz pomoc udzielaną uciekinierom i osobom ukrywającym się przed prześladowaniami.

(czytaj więcej)
0

Ważna data dla leśników. Dzień poświęcony Janowi Gwalbertowi

Dzień leśnika w różnych kalendarzach# „wypada” inaczej. Dzień Leśnika i Drzewiarza mamy 5 kwietnia. Od kilku lat uznaje się, że leśnicy swój dzień obchodzą 12 lipca. Ale to nie jedyna ważna data dla leśników i lasów Państwowych.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)