"Blaszanka Kowalewko Challenge". Zaplanowano 10 rund strzeleckich

fot. powierzone
Zapraszamy do udziału w Lidze Strzelectwa Dynamicznego #"Blaszanka Kowalewko Challenge". Pistolet/Karabin/Strzelba 09.09.2023 godzina 10.00.
„Blaszanka Kowalewko Challenge” to cykl zawodów sportowych, które będziemy rozgrywać zazwyczaj raz w miesiącu a klasyfikacja strzelców prezentowana będzie w formie ligi strzeleckiej. Planujemy około 10 rund strzeleckich, jednak do klasyfikacji końcowej będą brani zawodnicy którzy uczestniczyli w minimum 6 rundach. Z rundy na rundę będziemy stopniowo zwiększać poziom trudności.
Jest nam miło poinformować iż dzięki wsparciu sponsora „Sklep z bronią i amunicją Wojski i Montowski” będą przygotowane dla uczestników bardzo atrakcyjne nagrody w postaci bonów podarunkowych: 1 miejsce bon o wartości 1500, 2 miejsce bon o wartości 1000, 3 miejsce bon o wartości 500. Z pozostałych uczestników którzy wezmą udział w minimum 6 rundach będą rozlosowane dodatkowe atrakcyjne nagrody (pracujemy nad tym z potencjalnymi sponsorami). Zapraszamy serdecznie do sportowej rywalizacji.
Liga Strzelectwa Dynamicznego „Blaszanka Kowalewko Challenge” - Planowane terminy:
7 runda 9 września
8 runda 14 października
9 runda 11 listopada
Na czym zatem polega strzelectwo dynamiczne? Jest to rodzaj sportu, w którym nie strzela się statycznie do tarczy, jak w dyscyplinach, rozgrywanych choćby na Igrzyskach Olimpijskich. W strzelaniu praktycznym strzelec jest bowiem niemal cały czas w ruchu i musi ustrzelić cele, znajdujące się na specjalnie przygotowanym torze. Ruch, presja czasu na wynik – to cechy charakterystyczne dla tej dyscypliny sportu. Obowiązkowe są okulary ochronne i zalecane ochraniacze słuchu – także dla widzów.
Mamy nadzieję, że taka forma rozgrywek, i relatywnie niski próg uczestnictwa w ambitnym współzawodnictwie, rozrusza lokalne środowiska strzeleckie, wyłoni nowe talenty strzelectwa dynamicznego, przyczyniając się do jeszcze większego rozwoju strzelectwa dynamicznego w Polsce.
Nasz cel i misja jest dalej ten sam: ułatwiać dostęp do strzelectwa dynamicznego, wspierać was w stawianiu pierwszych kroków na tej ścieżce, wspólnie trenować.
Z dużą uwagą i w przemyślany sposób są projektowane tory, które są naszym głównym atutem. Przed każdymi zawodami prezentujemy zawodnikom nasze pomysły, co umożliwia uczestnikom przekazywanie nam uwag czy wskazówek jeszcze przed samą imprezą.
Zapraszamy strzelców oraz wszystkich sympatyków strzelectwa do wzięcia udziału w otwartych zawodach strzeleckich, które odbędą się w powyższych terminach w Kowalewku. Możliwość zaliczenia osobo-startów do utrzymania licencji zawodniczej. Zawody zgłoszone do kalendarza PZSS.
Zapraszamy wszystkich chętnych do uprawiania tego pięknego sportu. Strzelania możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym 502729974 lub 503340398.
Materiał: JRS Kowalewko
Czytaj również
- St. asp. Zbigniew Kujawa na podium. Sukces strażaka z naszego powiatu
- Zwycięstwo w Wieloboju Rzecznym. Uczniom nie brakowało zapału do walki
- Letni Turniej Steela z udziałem 26 darterów. Kto zwyciężył?
- Arsen Kasabijew z sukcesem w Riyadh. Nowe rekordy dla Polski
- Nakielski mikst górą! Turniej brydża sportowego
Dodaj komentarz
LOKALNY HIT
50 gminnych pracowni komputerowych. Nabór do projektu "miniPAKT"

Podczas konferencji prasowej #w Olsztynie minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił rozpoczęcie naboru do konkursu miniPAKT – gminne pracownie komputerowe. „miniPAKT, to konkurs grantowy, dzięki któremu JST będą mogły stworzyć u siebie kreatywną przestrzeń, która rozwinie nowe formy wzmacniania kompetencji cyfrowych wśród obywateli. Każdy samorząd może otrzymać 200 tys. na zorganizowanie takiej pracowni” – zaznaczył szef resortu cyfryzacji.
(czytaj więcej)Międzynarodowy Dzień Głuchych i Języka Migowego. Ustanowiony w 1958 r.

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Głuchych i Języka Migowego.
(czytaj więcej)Pakiet edukacyjny „Rodzina Ulmów”. Materiały do wykorzystania na lekcjach

Zachęcamy do korzystania z materiałów edukacyjnych #przygotowanych przez Ośrodek Rozwoju Edukacji z okazji beatyfikacji rodziny Ulmów. Przybliżają one nie tylko historię rodziny z Markowej, ale także inne postaci ratujące Żydów w czasie II wojny światowej. Uczniowie i nauczyciele mogą wziąć udział także w różnych konkursach, których celem jest popularyzacja wiedzy o relacjach polsko-żydowskich w czasie okupacji niemieckiej oraz postawach Polaków udzielających pomocy swoim żydowskim sąsiadom.
(czytaj więcej)Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.
(czytaj więcej)
Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad
Ja, w dniu 04-09-2023 14:15:35 napisał:
odpowiedz
Niech Pan odpowie po mesku, w dniu 04-09-2023 15:56:08 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!