Dziś mamy 12 lipca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

19 czerwca 2024

Postępowanie w sprawie kradzieży. Rozpoznajesz tę kobietę?

fot. KMP w Bydgoszczy

fot. KMP w Bydgoszczy

Policjanci z Komisariatu Policji #Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają kobietę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z gotówką i włamania na konto, przy nieuprawnionym użyciu karty, płacąc zbliżeniowo, do którego doszło w 21 kwietnia 2024 roku, przy ulicy Stary Port/Jagiellońska w Bydgoszczy. Do sprawy został zabezpieczony monitoring, który zarejestrował wizerunek osoby podejrzewanej o popełnienie przestępstwa. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji kobiety przedstawionej na zdjęciach.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ulicy Poniatowskiego 5 w Bydgoszczy lub telefonicznie pod numerem telefonu, w godz. 07:00-15:00, 47 751 11 85, a także całodobowo pod numerami 47 751 11 60 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. I Kr 1634/24.

Materiał: mł. asp. Krzysztof Bratz / Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  Cba, w dniu 19-06-2024 17:28:12 napisał:

  Do roboty nieroby

  odpowiedz

  • 1 (3)

  cenzura, w dniu 19-06-2024 19:54:48 napisał:

  Ciekawe czemu mamy zdjęcie kobiety której nie skazano, baa nawet nie schwytano. Jest podejrzaną, tak jak policjanci z nakielskiej komendy z tym ich fotografii nie ujrzymy, nawet nie ma informacji na ten temat.

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Karolina, w dniu 19-06-2024 20:55:23 napisał:

  Czego dotyczą te wpisy o policjantach.

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Nakielanin, w dniu 20-06-2024 15:05:30 napisał:

  Co z tymi policjantami? Bo w eterze głośno a tutaj na portalu zero informacji?

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Do KPP w smierdzącym nakle , w dniu 20-06-2024 15:20:40 napisał:

  Dokładnie plotki mowią że policja miała powiązania z pewnym kebabem. Kebabista siedzi a podobno na komendzie były roszady, czyżby policja też handlowała ścierwem w nakle? Prosimy Mrs Andrzejewską o artykuł na ten temat!

  odpowiedz

  • 0 (0)

  mieszkaniec, w dniu 20-06-2024 20:29:29 napisał:

  Co powtarzające sie wpisy o policji co sie zadziało.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Praca na wysokości
60PLN
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
KOBIZE
500PLN
Szkolenie z HACCP
80PLN
Konstrukcje stalowe
0

Lipiec. Idealny czas na wakacyjną domówkę!

Orzeźwiające drinki, soczyste owoce oraz aromatyczne# i pożywne przekąski, zapewniające nam energię do białego rana – lipiec to doskonały moment, by we własnym mieszkaniu lub ogrodzie wyczarować iście tropikalny bar, godny najlepszych nadmorskich kurortów. Jakie przekąski pasują do najpopularniejszych wakacyjnych koktajli? Z czym je łączyć, by miło rozpocząć dzień po udanej imprezie?

(czytaj więcej)
0

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Patriotyczna postawa rolników

12 lipca obchodzimy święto państwowe – Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej#. Obchody tego dnia to oddanie hołdu mieszkańcom polskiej wsi za ich patriotyczną postawę w czasie II wojny światowej – bohaterską walkę, zapewnianie żywności oraz pomoc udzielaną uciekinierom i osobom ukrywającym się przed prześladowaniami.

(czytaj więcej)
0

Ważna data dla leśników. Dzień poświęcony Janowi Gwalbertowi

Dzień leśnika w różnych kalendarzach# „wypada” inaczej. Dzień Leśnika i Drzewiarza mamy 5 kwietnia. Od kilku lat uznaje się, że leśnicy swój dzień obchodzą 12 lipca. Ale to nie jedyna ważna data dla leśników i lasów Państwowych.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)