Dziś mamy 12 lipca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

19 czerwca 2024

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny. Wszystkie prace były bardzo oryginalne

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

W Komendzie Powiatowej Policji w Nakle rozstrzygnięto konkurs# plastyczny „Odchodzę od komputera i za bezpieczną zabawę się zabieram”. Celem akcji była popularyzacja treści prozdrowotnych. Oto jak prezentują się wyniki konkursu.

Policjanci z nakielskiej komendy, wspólnie z przedstawicielami Gminnych Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z naszego powiatu zorganizowali konkurs pt. „Odchodzę od komputera i za bezpieczną zabawę się zabieram". Zabawa cieszyła się bardzo dużą popularnością wśród dzieci z każdego zakątka regionu. Celem konkursu była między innymi popularyzacja treści prozdrowotnych oraz rozwijanie świadomości na temat bezpiecznej zabawy w czasie wolnym.

Komisja miała bardzo duży problem z wyborem najlepszych prac. Wszystkie dzieła były bardzo oryginalne i widać było dużo zaangażowania w proces ich tworzenia. Po długich i trudnych naradach komisja wybrała laureatów konkursu, a zostali nimi:

Klasy I:

Miejsce I:  Mateusz Glazik SP w Mroczy, Szymon Markiewicz SP nr 2 w Szubinie

Miejsce II: Aleksandra Duda SP nr 2 w Szubinie

Miejsce III: Karolina Bujewska SP w Mroczy

Wyróżnienia: Marika Krieger SP nr 2 w Szubinie, Zofia Nowak SP nr 2 w Szubinie, Filip Komasiński SP w Mroczy

Klasy II

Miejsce I: Borys Wrzeszcz SP w Mroczy

Miejsce II: Julia Czaja SP w Mycielewie, Melisa Domżalska SP w Mroczy

Miejsce III: Wojciech Rozmysłowski SP w Mroczy, Nikola Szczepaniak SP w Mroczy

Wyróżnienia: Kajetan Niezgoda SP w Mroczy, Aleksandra Sojka SP w Mycielewie, Igor Leks SP w Mroczy

Klasy III:

Miejsce I: Oliwia Wnęk SP w Królikowie

Miejsce II: Elisabeth Tonn SP w Dziewierzewie, Marcela Gołąb SP w Mycielewie

Miejsce III: Paweł Lach SP w Mroczy, Zuzanna Pawłowska SP w Dziewierzewie

Wyróżnienie: Oliwia Pawłowska SP w Dziewierzewie

Policjanci gratulują zwycięzcom oraz dziękują wszystkim uczestnikom i zachęcają do aktywnego udziału w przyszłych konkursach. Zwycięzcy otrzymają nagrody ufundowane przez Gminne Komisje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Nakła nad Notecią, Szubina, Kcyni, Sadek i Mroczy.

Materiał: st. sierż. Kamil Smoliński, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Lipiec. Idealny czas na wakacyjną domówkę!

Orzeźwiające drinki, soczyste owoce oraz aromatyczne# i pożywne przekąski, zapewniające nam energię do białego rana – lipiec to doskonały moment, by we własnym mieszkaniu lub ogrodzie wyczarować iście tropikalny bar, godny najlepszych nadmorskich kurortów. Jakie przekąski pasują do najpopularniejszych wakacyjnych koktajli? Z czym je łączyć, by miło rozpocząć dzień po udanej imprezie?

(czytaj więcej)
0

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Patriotyczna postawa rolników

12 lipca obchodzimy święto państwowe – Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej#. Obchody tego dnia to oddanie hołdu mieszkańcom polskiej wsi za ich patriotyczną postawę w czasie II wojny światowej – bohaterską walkę, zapewnianie żywności oraz pomoc udzielaną uciekinierom i osobom ukrywającym się przed prześladowaniami.

(czytaj więcej)
0

Ważna data dla leśników. Dzień poświęcony Janowi Gwalbertowi

Dzień leśnika w różnych kalendarzach# „wypada” inaczej. Dzień Leśnika i Drzewiarza mamy 5 kwietnia. Od kilku lat uznaje się, że leśnicy swój dzień obchodzą 12 lipca. Ale to nie jedyna ważna data dla leśników i lasów Państwowych.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)