Dziś mamy 17 lipca 2024, środa, imieniny obchodzą:

31 maja 2023

Sukces w Toruniu. Dziewczęta z SP Sadki na podium Igrzysk Wojewódzkich

fot. powierzone

fot. powierzone

W piątek, 26 maja 2023 r. na Stadionie Miejskim w Toruniu odbyły się Mistrzostwa Województwa #Kujawsko - Pomorskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym (rocznik 2010/2011).

Do rywalizacji przystąpili mistrzowie powiatów z całego województwa. Powiat nakielski reprezentowały dziewczęta z SP Sadki, które osiągnęły wysokie wyniki zajmując w ogólnej klasyfikacji 3 miejsce. Gratulujemy wysokiej lokaty i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Skład zespołu: Katarzyna Kaczmarek kl.6c, Natalia Przywecka KL.6c, Natalia Wajer kl.5b, Nikola Maciejewska kl.6b, Liliana Berlik kl.6b, Hanna Klimek kl.6c, Gabriela Krzemińska kl.5b.

Materiał: Hanna Korpal / SP Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 37 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)