Dziś mamy 12 lipca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

12 czerwca 2024

W całym kraju zawyją syreny. Oddadzą hołd żołnierzowi

fot. KG PSP

fot. KG PSP

12 czerwca o godz. 11:00, odbędzie się pogrzeb #śp. sierż. Mateusza Sitka, który oddał swoje życie w obronie granic Naszej Ojczyzny. Wspólnie uczcijmy Jego pamięć.

Dzisisaj o godz. 12:00, niech w całym kraju zabrzmią syreny samochodów straży pożarnych, w hołdzie dla Mateusza oraz solidarności wszystkich służb dbających o bezpieczeństwo polskiej granicy.

Zachęcamy do udziału również Ochotnicze Straże Pożarne. Wasza obecność będzie dowodem na to, że pamięć o naszych bohaterach jest wieczna.

Źródło: Państwowa Straż Pożarna

Oceń artykuł: 9 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (12) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (25)

  Cb, w dniu 12-06-2024 10:12:10 napisał:

  Kiedy bandyci odpowiedzialni za śmierć tego żołnierza będą wzięci do odpowiedzialności. Nigdy . Kiedy w Nakle funkcjonariusze odpowiedzialni za handel narkotykami będą wzięci do odpowiedzialności. Nigdy. To jest państwo tłuska uśmiechnięta Polska.

  odpowiedz

  • 10 (16)

  Kolo, w dniu 12-06-2024 12:06:25 napisał:

  Żołnierz winien być wyposażony w ostrą broń. Przekraczasz granicę w niedozwolonym miejscu, szturmując zasieki, mur czy inną przeszkodę, czyli robisz to świadomie = kulka w łeb. Ogrodzenie pod napięciem rozwiązałoby wiele problemów i bezsensownej śmierci. Holland też z tym filmem to wstyd dla Polski.

  odpowiedz

  • 7 (27)

  do Cb, w dniu 12-06-2024 12:08:27 napisał:

  cb ty pajacu to co na policji się działo to okres pisowski ostatnich lat -ale z ciebie prowokator propagandy , ale nasączony tą nienawiścią tusk,tusk,tusk tylko tusk co jakiś wirus tuskowy w tym pisie ,a Jaruzelski, Gomułka i inne komuchy to nic tylko tłusk ,to już uszy od tego bolą bo tusk,tusk,tusk,...................................tu.sk

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 17 (21)

  Przedszkolak., w dniu 12-06-2024 12:32:52 napisał:

  W Nakle nad Notecią jak zwykle służby mundurowe zaspały co do włączenia syren.

  odpowiedz

  • -2 (2)

  jan, w dniu 13-06-2024 07:17:12 napisał:

  Gdyby mógł bez strachu użyć broń to by ten migrant nie doszedł do ogrodzenia a żołnierz by żył teraz ci wszyscy obrońcy migrantów łącznie z Ochojską mający krew tego żołnierza zastanowią się czyje życie było dla ojczyzny ważniejsze

  odpowiedz

  • -1 (3)

  Piotr, w dniu 13-06-2024 07:40:37 napisał:

  Mam nadzieję że ci ze Straży Granicznej i ci z Żandarmerii Wojskowej co zakuli w kajdany innych żołnierzy za obronę granic są dumni z siebie że doprowadzili do tego że żołnierz zamiast użyć broń zasłaniał dziurę w ogrodzeni ciałem . W normalnym kraju gdy koś próbował przekroczyć nie legalnie granice to najpier by usłyszał strzały ostrzegawcze a jak by nie reagował no to by został odstrzelony w końcu po to chyba tam są ci żołnierze by stać na straż granic i nie było by tej sytuacji że zginą młody żołnierz którego matka z ojcem i dziewczyna muszą teraz opłakiwać

  odpowiedz

  • -2 (2)

  Polska, w dniu 13-06-2024 07:50:21 napisał:

  Przy dzisiejszej interpretacji prawa użycia broni i zakuwanie żołnierzy w kajdany przez nadgorliwych durni proponował bym by nie dawać żołnierzom broni by któregoś nie kusiło użyć a zamiast broni dać im proce i wiadro kamyszków i to nie za dużych by migrant za mocno nie ucierpiał

  odpowiedz

  • -3 (7)

  se mła, w dniu 13-06-2024 11:18:07 napisał:

  trochę taki cyrk z tego robią, zginął z rąk bandyty, ale ludzie giną codziennie, żadne to bohaterstwo, z resztą taka praca

  odpowiedz

  • 1 (1)

  xd, w dniu 13-06-2024 11:25:11 napisał:

  jakoś bohaterstwa tu nie widać

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Wużony na se mła, w dniu 13-06-2024 11:29:49 napisał:

  Do se mła ty jednak jesteś tępy co znaczy taka praca , żadne bohaterstwo ciekawe jak po drodze do Niemiec bo tam próbują ciapaci się dostać i taki by ciebie okradł albo zgwałcił , zamordował ci matkę , twoją kobietę albo jeżeli masz to twoje dziecko też byś uważał że to cyrk to co byś powiedział . Nie powinno się życzyć ludziom źle i twojej rodzinie nie życzę ale tobie tak by ci staną taki bandyta na drodze może zmienisz myślenie

  odpowiedz

  • -1 (1)

  ha ha ha, w dniu 13-06-2024 11:32:32 napisał:

  Następny młot ( xd ) brak słów

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Konstrukcje stalowe
Konsultacja środowiskowa
200 zł / 0,5 hPLN
Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Korzystanie ze środowiska
500PLN
0

Lipiec. Idealny czas na wakacyjną domówkę!

Orzeźwiające drinki, soczyste owoce oraz aromatyczne# i pożywne przekąski, zapewniające nam energię do białego rana – lipiec to doskonały moment, by we własnym mieszkaniu lub ogrodzie wyczarować iście tropikalny bar, godny najlepszych nadmorskich kurortów. Jakie przekąski pasują do najpopularniejszych wakacyjnych koktajli? Z czym je łączyć, by miło rozpocząć dzień po udanej imprezie?

(czytaj więcej)
0

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Patriotyczna postawa rolników

12 lipca obchodzimy święto państwowe – Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej#. Obchody tego dnia to oddanie hołdu mieszkańcom polskiej wsi za ich patriotyczną postawę w czasie II wojny światowej – bohaterską walkę, zapewnianie żywności oraz pomoc udzielaną uciekinierom i osobom ukrywającym się przed prześladowaniami.

(czytaj więcej)
0

Ważna data dla leśników. Dzień poświęcony Janowi Gwalbertowi

Dzień leśnika w różnych kalendarzach# „wypada” inaczej. Dzień Leśnika i Drzewiarza mamy 5 kwietnia. Od kilku lat uznaje się, że leśnicy swój dzień obchodzą 12 lipca. Ale to nie jedyna ważna data dla leśników i lasów Państwowych.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)