Dziś mamy 12 lipca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

28 czerwca 2024

Eliminacje powiatowe turnieju 1x1. Emocje do ostatniego gwizdka

fot. Football Academy Szubin

fot. Football Academy Szubin

W minioną środę rozegraliśmy eliminacje powiatowe# turnieju 1x1.

W turnieju swoje umiejętności prezentowali zawodnicy z różnych klubów powiatu nakielskiego. Udział w zawodach wzięli również nasi młodzi piłkarze, którzy wygrali eliminacje klubowe w maju br. UKS Pelikan Szubin oraz Football Academy Szubin.

W końcowej kwalifikacji zajęliśmy miejsca:

Rocznik 2016 - Konrad Bielicki - faza grupowa

Rocznik 2015 - Józef Czubek - 4 miejsce

Rocznik 2014 - Jakub Uciński - faza grupowa

Rocznik 2013 - Javier Zimny

Jesteśmy dumni z naszych młodych piłkarzy, którzy godnie reprezentowali nasz klub dostarczając nam bardzo dużo wrażeń, pięknych bramek i emocji do ostatniego gwizdka.

W kolejnym etapie - czyli turnieju wojewódzkim będą reprezentować nas: Javier Zimny 2013 oraz Zuzanna Zdrojewska 2014 i Magdalena Berg 2015 (dziewczyny awansowały bezpośrednio z etapu klubowego do wojewódzkiego).

Naszej trójce życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

Materiał: Marcin Studziński / Football Academy Szubin

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Lipiec. Idealny czas na wakacyjną domówkę!

Orzeźwiające drinki, soczyste owoce oraz aromatyczne# i pożywne przekąski, zapewniające nam energię do białego rana – lipiec to doskonały moment, by we własnym mieszkaniu lub ogrodzie wyczarować iście tropikalny bar, godny najlepszych nadmorskich kurortów. Jakie przekąski pasują do najpopularniejszych wakacyjnych koktajli? Z czym je łączyć, by miło rozpocząć dzień po udanej imprezie?

(czytaj więcej)
0

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Patriotyczna postawa rolników

12 lipca obchodzimy święto państwowe – Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej#. Obchody tego dnia to oddanie hołdu mieszkańcom polskiej wsi za ich patriotyczną postawę w czasie II wojny światowej – bohaterską walkę, zapewnianie żywności oraz pomoc udzielaną uciekinierom i osobom ukrywającym się przed prześladowaniami.

(czytaj więcej)
0

Ważna data dla leśników. Dzień poświęcony Janowi Gwalbertowi

Dzień leśnika w różnych kalendarzach# „wypada” inaczej. Dzień Leśnika i Drzewiarza mamy 5 kwietnia. Od kilku lat uznaje się, że leśnicy swój dzień obchodzą 12 lipca. Ale to nie jedyna ważna data dla leśników i lasów Państwowych.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)