" Zanalizowana zostanie również zeszłoroczna działalność szpitala w Nakle.." Tylko,że tu nie ma co analizować,wystarczy porównać rok do roku znaczący wzrost zgonów.
Właśnie czytam gazetę o zatrudnieniu radnego powiatowego. Sami siebie zatrudniacie? Nie jest wam wstyd? Po to szliście do wyborów? Jesteście gorsi od PiSu
Do Były wyborca. Piszesz jakby to jakaś nowość była. Parę lat temu powstało stanowisko zastępcy dyrektora PCPR. Oczywiście kandydat szybko się znalazł.
Co ma kto rządził w Polsce piszę o powiecie. Zatrudniono radnego z PO, który jest jednocześnie członkiem zarządu powiatu. To jest kpina że społeczeństwa. Po drugie to są te standardy, rozliczenia? Wstyd.
No nie ma znaczenia kto rządził w Polsce. W powiecie de facto nigdy nie rządził PIS. Za to radny z PiSu też kilka lat temu dostał zatrudnienie i pracuje do dziś będąc radnym. Zresztą nie tylko jeden. Powiat nakielski rządzi się swoimi prawami. Tu prawy z lewym pod stołem trzyma się za rękę tylko po to by na następnej kadencji mieć dobrze płatną pracę w razie gdyby się w wyborach nie powiodło.
Czy to jest zgodne z prawem? Jak radny ma głosować w sprawie budżetu dla swojej jednostki skoro jest tam zatrudniony. Panowie poszliście po bandzie. Nie tego się spodziewałam po was. Miało być inaczej, ale wy potraficie tylko odpowiedzieć" bo oni też kiedyś, coś". Gratulacje
Piszecie, o radnym , który sam się zatrudnia.Pytam się Was wyborcy, dlaczego na niego głosowaliście? To nie jest jego wina ,wina jest Wasza . Gratuluję takiego wyboru. Chodzić każdy może, jeżeli chce.
O biedaki tegoż portalu tylko biadoleni,ten z PiS ten z PO ten z lewicy itd. A wy wciąż narzekacie ,ludzie którzy żyją błazenadą . Choroba jakąś na tym portalu do psychiatry tylko się nadajecie.
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Wielka Sobota jest dniem spoczynku Jezusa# w grobie i adoracji Najświętszego Sakramentu. Obchodzona jest jako dzień błogosławieństwa, gdyż święci się wtedy ogień, wodę i wielkanocne pożywienie.
W Święta Wielkanocne#, w wielu domach w regionie zaczyna pachnieć babką drożdżową, żurkiem z białą kiełbasą i świeżo pieczonym mazurkiem. A jeśli ktoś szuka prawdziwych smaków i inspiracji na świąteczny stół, wystarczy zajrzeć do Kół Gospodyń Wiejskich – takich jak to w Starym Jarużynie. Przewodnicząca Koła, pani Stanisława Rygielska, z dumą opowiada o przygotowaniach i tradycjach, które od pokoleń towarzyszą tym wyjątkowym świętom.
Od najdawniejszych czasów ze Świętami # Wielkanocnymi kojarzone jest jajko, w tradycji chrześcijańskiej symbol nowego życia i zmartwychwstałego Chrystusa, w tradycji ludowej – symbol siły, płodności i miłości.
Komentarze (18) Zgłoś naruszenie zasad
Twoja śmierć, w dniu 16-04-2025 16:16:19 napisał:
odpowiedz
Dyletanctwo, w dniu 16-04-2025 20:00:22 napisał:
odpowiedz
Mądry, w dniu 16-04-2025 20:15:13 napisał:
odpowiedz
Fachowcy , w dniu 16-04-2025 20:25:25 napisał:
odpowiedz
Radny Walker, w dniu 16-04-2025 23:24:19 napisał:
odpowiedz
Marek , w dniu 17-04-2025 06:47:08 napisał:
odpowiedz
Podatnik, w dniu 17-04-2025 08:15:30 napisał:
odpowiedz
Były wyborca, w dniu 17-04-2025 08:20:27 napisał:
odpowiedz
Wyborca, w dniu 17-04-2025 08:49:28 napisał:
odpowiedz
Do Wyborca, w dniu 17-04-2025 08:55:21 napisał:
odpowiedz
Wyborca, w dniu 17-04-2025 09:47:15 napisał:
odpowiedz
Do Wyborca, w dniu 17-04-2025 10:14:02 napisał:
odpowiedz
Wyborca, w dniu 17-04-2025 11:25:42 napisał:
odpowiedz
Dno, w dniu 17-04-2025 12:09:23 napisał:
odpowiedz
Obywatel, w dniu 17-04-2025 13:02:27 napisał:
odpowiedz
Obatel, w dniu 17-04-2025 13:33:02 napisał:
odpowiedz
Cenzura, w dniu 18-04-2025 08:42:20 napisał:
odpowiedz
Mn, w dniu 18-04-2025 18:51:24 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!