Zawody strzeleckie Snajper. Kto okazał się najlepszy?

fot. JRS Kowalewko
W miniony weekend na terenie strzelnicy Mundurowego Klubu# Strzeleckiego w Kowalewku zostały przeprowadzone zawody strzeleckie, z cyklu tegorocznych imprez sportowych, których celem było między innymi oddanie hołdu żołnierzom 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej oraz popularyzacja sportu strzeleckiego i postaw patriotycznych.
Zawody zgromadziły kilkudziesięciu strzelców, którzy rywalizowali w następujących konkurencjach Karabin Dowolny „Snajper” oraz Karabin Dowolny „z łokcia”.
Zawody były zgłoszone do kalendarza Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, co znacznie podniosło rangę oraz wymusiło ducha zdrowej rywalizacji sportowej gromadząc znanych strzelców z terenu całego regionu.
W ostateczności najlepszymi okazali się:
Karabin Dowolny „Snajper”
1. Fijołek Mateusz
2. Szutkowski Grzegorz
3. Krzyżański Seweryn
Karabin Dowolny „z łokcia”
1. Szutkowski Grzegorz
2. Karczewski Andrzej
3. Krzyżański Seweryn
Zapraszamy na kolejne zawody – Turnieje zaliczeniowe (8 osobo-startów PZSS), które odbędą się 12 listopada oraz 10 grudnia na Strzelnicy w Kowalewku.Zachęcamy wszystkich do udziału.
Jesteś fanem strzelania? Poszukujesz niebanalnej rozrywki? A może interesują cię przygotowania do egzaminów strzeleckich do własnego pozwolenia na broń? Strzelnica Sportowa w Kowalewku to idealne miejsce dla Ciebie.
Materiał: JRS Kowalewko
Galeria




Czytaj również
- III miejsce dziewcząt w województwie! Awansowały do finałów ogólnopolskich
- Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe. Wysokie lokaty uczniów z Sadek
- Lidia Hawryło została Mistrzynią Polski. Gratulujemy!
- Bieg z liczbą Pi. Na starcie rekordowa liczba uczestników
- W Mroczy pobiegli tropem wilczym! To już VI edycja wydarzenia
Dodaj komentarz
LOKALNY HIT
Dzisiaj Wielka Sobota. Dzień ciszy i oczekiwania

Wielka Sobota jest dniem spoczynku Jezusa# w grobie i adoracji Najświętszego Sakramentu. Obchodzona jest jako dzień błogosławieństwa, gdyż święci się wtedy ogień, wodę i wielkanocne pożywienie.
(czytaj więcej)Mozaika wielkanocnych tradycji. Rozmowa z Hanną Łopatyńską

Rozmowa z Hanną Łopatyńską, kierownikiem Działu Folkloru i Kultury Społecznej Muzeum Etnograficznego w Toruniu
(czytaj więcej)Wielkanocne smaki z KGW. Tradycja na talerzu

W Święta Wielkanocne#, w wielu domach w regionie zaczyna pachnieć babką drożdżową, żurkiem z białą kiełbasą i świeżo pieczonym mazurkiem. A jeśli ktoś szuka prawdziwych smaków i inspiracji na świąteczny stół, wystarczy zajrzeć do Kół Gospodyń Wiejskich – takich jak to w Starym Jarużynie. Przewodnicząca Koła, pani Stanisława Rygielska, z dumą opowiada o przygotowaniach i tradycjach, które od pokoleń towarzyszą tym wyjątkowym świętom.
(czytaj więcej)Pisanki. Na przestrzeni wieków pełniły wiele funkcji

Od najdawniejszych czasów ze Świętami # Wielkanocnymi kojarzone jest jajko, w tradycji chrześcijańskiej symbol nowego życia i zmartwychwstałego Chrystusa, w tradycji ludowej – symbol siły, płodności i miłości.
(czytaj więcej)
Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad
kowalewko rulez , w dniu 18-10-2022 15:15:00 napisał:
odpowiedz
iruś , w dniu 18-10-2022 23:06:27 napisał:
odpowiedz
3literki, w dniu 21-10-2022 21:07:38 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!