Dziś mamy 10 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

27 marca 2023

Efekty przerosły oczekiwania. Ozdoby świąteczne wyszły przepięknie

fot. Hanna Korpal, Joanna Żurek, Magdalena Sobiecka

fot. Hanna Korpal, Joanna Żurek, Magdalena Sobiecka

W miniony piątek od samego rana prowadziliśmy zajęcia wielkanocne. Najpierw odwiedziła nas #klasa Pani Hanny Korpal, a następnie wychowankowie Pani Joanny Żurek.

Uczniowie obydwóch klas przygotowywali wielkanocne koszyczki z plastikowych miseczek, sznurków, drutów, filcu i wstążeczek, a na koniec zasiali w nich rzeżuchę.

Efekty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania! Ozdoby świąteczne wyszły przepięknie! Mamy na to niezbite dowody - jak zawsze w galerii zdjęć.

Materiały do zajęć zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach, a przeprowadziła je Magdalena Sobiecka animator kultury GOK.

Materiał: Magdalena Sobiecka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)