Dziś mamy 20 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

01 czerwca 2024

Gąsienice z chusteczek i zwierzaki z klamerek. Zajęcia kreatywne

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

W poniedziałek, 27 maja naszą pracownię twórczą #odwiedziła klasa II wraz z wychowawczynią, Panią Agatą Werner. Dzieci chętnie wzięły udział w kreatywnych zajęciach.

Na dworze panuje piękna pogoda. Przyroda pokazuje nam swoje kolorowe oblicze. Zainspirowani jej małymi cudami stworzyliśmy z dziećmi kolorowe gąsienice. Kawałek zielonego papieru i biała serwetka stały się robaczkiem, który poruszał się na listku.

Ze zwykłych drewnianych klamerek powstały rozmaite zwierzątka. Kolorowy papier i pisaki sprawiły, że dzieci opuszczały salę z tygrysami, jaszczurkami, a nawet szczurami.

Serdecznie dziękujemy za bardzo miłą wizytę. Do zobaczenia.

Materiał: Monika Mitek / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)