Dziś mamy 19 maja 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

13 maja 2024

I Regionalna Wystawa Królików Rasowych. Nagrodzono hodowców

fot. MM/MaG

fot. MM/MaG

Tegorocznym targom w Minikowie towarzyszyła #I Regionalna Wystawa Królików Rasowych oraz Pokaz Drobnego Inwentarza. Komu przyznano nagrody?

W minioną sobotę i niedzielę do Minikowa zjechało 25 hodowców królików ras dużych, średnich i małych. Organizatorami tego wydarzenia byli Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie i Krajowy Związek Królików Rasowych z siedzibą w Gnieźnie.

Odbył się także Pokaz Drobnego Inwentarza. Drób, ptaki egzotyczne i golebie prezentowało 30 hodowców. Na targi licznie przybyli reprezentanci instytucji branżowych.

W Minikowie  hodowcy mieli okazję nie tylko do wspóinej integracji i podzielenia się swoimi doświadczeniami. Można było także wymienić się wzajemnie materiałem.

Komisja dokonała oceny feneotypów królików w sobotę, natomiast w niedzielę rozdane zostały nagrody. W skład komisji oceniajacej weszli: Dr inż. Grzegorz Otulakowski – KCHZ Warszawa – Przewodniczący, Lilianna Beszczyńska – KCHZ, Mariusz Chmiel – KZHK, Krzysztof Wróbel – WZHK i DI, Krystian Gradowski – WZHK i DI oraz Zygmunt Pohl – WZHK i DI.

Nazwiska osób nagrodzonych i wyróżnionych oraz wykaz prezentowanych królików poniżej:

Oceń artykuł: 11 10
Pliki do pobrania
kroliki.jpg

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pamiątka A4
20,00 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Budowa hal
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Zadaj pytanie
20PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
0

Symbliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Leczenie boreliozy metodą ILADS. Nałożono pierwszą karę pieniężną

Podsumowanie działań Rzecznika Praw Pacjenta w zakresie leczenia# boreliozy metodą ILADS i pierwsza kara pieniężna nałożona w tej sprawie.

(czytaj więcej)
0

Zielone Świątki. Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Dzisiaj Zielone Świątki. Kościół katolicki obchodzi #Niedzielę Zesłania Ducha Świętego.

(czytaj więcej)
0

Dokumentacja medyczna na żądanie pacjenta. Zapadł wyrok

Udostępnianie dokumentacji medycznej – placówka medyczna ma obowiązek #wysyłki pacjentowi, na jego żądanie, dokumentacji medycznej pocztą. Sąd potwierdza stanowisko Rzecznika Praw Pacjenta.

(czytaj więcej)