Dziś mamy 27 marca 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

14 listopada 2022

Kolejne spotkanie z najmłodszymi. Czekało wiele atrakcji

fot. Dominika Bielecka, Magdalena Sobiecka

fot. Dominika Bielecka, Magdalena Sobiecka

Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach gościł dziś dzieci z oddziału przedszkolnego przy szkole podstawowej w Sadkach.

5 listopada przypadło pewne magiczne święto- Dzień Postaci z Bajek. To idealna okazja by spotkać się z najmłodszymi mieszkańcami naszej gminy. Jedno takie spotkanie już za nami, a dziś przyszedł czas na kolejne - tym razem z grupą Pani Doroty Magiery.

Na dzieci czekało kilka atrakcji, np.: zabawy z chustą animacyjną, zabawy przy muzyce, kolorowe puzzle z postaciami z bajek, czy ćwiczenia sprawnościowe z wielką kostką do gry. Nie mogło też zabraknąć naszego testu wiedzy na temat bajek! Dzieci oczywiście świetnie sobie z nim poradziły - w końcu to one są specjalistami w tej dziedzinie!

Czas minął bardzo szybko, a zabawa była przednia!

Dziękujemy Pani Dorocie i Pani Kornelii za przybycie i pomoc przy zabawach.

Do zobaczenia!

Zajęcia przeprowadziły animatorki GOK: Dominika Bielecka i Magdalena Sobiecka

Materiał: Magdalena Sobiecka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)