Dziś mamy 3 grudnia 2022, sobota, imieniny obchodzą:

14 listopada 2022

Kolejne spotkanie z najmłodszymi. Czekało wiele atrakcji

fot. Dominika Bielecka, Magdalena Sobiecka

fot. Dominika Bielecka, Magdalena Sobiecka

Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach gościł dziś dzieci z oddziału przedszkolnego przy szkole podstawowej w Sadkach.

5 listopada przypadło pewne magiczne święto- Dzień Postaci z Bajek. To idealna okazja by spotkać się z najmłodszymi mieszkańcami naszej gminy. Jedno takie spotkanie już za nami, a dziś przyszedł czas na kolejne - tym razem z grupą Pani Doroty Magiery.

Na dzieci czekało kilka atrakcji, np.: zabawy z chustą animacyjną, zabawy przy muzyce, kolorowe puzzle z postaciami z bajek, czy ćwiczenia sprawnościowe z wielką kostką do gry. Nie mogło też zabraknąć naszego testu wiedzy na temat bajek! Dzieci oczywiście świetnie sobie z nim poradziły - w końcu to one są specjalistami w tej dziedzinie!

Czas minął bardzo szybko, a zabawa była przednia!

Dziękujemy Pani Dorocie i Pani Kornelii za przybycie i pomoc przy zabawach.

Do zobaczenia!

Zajęcia przeprowadziły animatorki GOK: Dominika Bielecka i Magdalena Sobiecka

Materiał: Magdalena Sobiecka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadzieje polskich kibiców. Dzisiaj Polska zagra z Meksykiem

Rozpoczęcie mundialu rozpaliło nadzieje polskich kibiców. Sukces w meczu towarzyskim z Chile (1:0) dodał optymizmu #przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)