Dziś mamy 21 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

14 listopada 2022

Kolejne spotkanie z najmłodszymi. Czekało wiele atrakcji

fot. Dominika Bielecka, Magdalena Sobiecka

fot. Dominika Bielecka, Magdalena Sobiecka

Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach gościł dziś dzieci z oddziału przedszkolnego przy szkole podstawowej w Sadkach.

5 listopada przypadło pewne magiczne święto- Dzień Postaci z Bajek. To idealna okazja by spotkać się z najmłodszymi mieszkańcami naszej gminy. Jedno takie spotkanie już za nami, a dziś przyszedł czas na kolejne - tym razem z grupą Pani Doroty Magiery.

Na dzieci czekało kilka atrakcji, np.: zabawy z chustą animacyjną, zabawy przy muzyce, kolorowe puzzle z postaciami z bajek, czy ćwiczenia sprawnościowe z wielką kostką do gry. Nie mogło też zabraknąć naszego testu wiedzy na temat bajek! Dzieci oczywiście świetnie sobie z nim poradziły - w końcu to one są specjalistami w tej dziedzinie!

Czas minął bardzo szybko, a zabawa była przednia!

Dziękujemy Pani Dorocie i Pani Kornelii za przybycie i pomoc przy zabawach.

Do zobaczenia!

Zajęcia przeprowadziły animatorki GOK: Dominika Bielecka i Magdalena Sobiecka

Materiał: Magdalena Sobiecka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadchodzi "Noc Sów". Doskonała okazja do poznania tajemnic tych ptaków

Od wieków sowy wzbudzały wśród ludzi skrajne emocje#: podziw i strach. Te drapieżne ptaki, uznawane za symbol mądrości i śmierci, także obecnie intrygują wyglądem i zachowaniem. Niech nadchodząca Noc Sów będzie okazją do poznania sowich tajemnic, rozmów o ich postrzeganiu w przeszłości i znaczeniu w przyrodzie.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)