Dziś mamy 17 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

14 lipca 2022

Nowy sezon za pasem. Drużyny powiatu nakielskiego poznały rywali

fot. archiwum

fot. archiwum

9 zespołów z powiatu nakielskiego przystąpi do zbliżających# się dużymi krokami nowych rozgrywek piłkarskich na szczeblach piłkarskich, bydgoskiej A i B – klasy. Co ciekawe, pomimo niedużej odległości pomiędzy miastami, Tarpan Mrocza nie znalazł się w jednej grupie z Szubinianką Szubin.

Dużymi krokami zbliżają się rozgrywki piłkarskie 2022/2023 na szczeblach piłkarskiej A i B – klasy. Z powiatu nakielskiego do rywalizacji przystąpi 9 zespołów. Siedem z nich będzie rywalizowało na najniższym szczeblu w okręgu bydgoskim, a więc w grupie III B – klasy. W porównaniu jednak do minionego sezonu zaszły 3 zmiany, bowiem poza dobrze znanym Orłem Przyłęki pojawili się trzej nowi rywale. Oczywiście jest to wstępna propozycja związku, która czeka na potwierdzenie ze wszystkich klubów. Grupa III na ten moment prezentuje się następująco: Czarni Nakło, Dąb Potulice, GLZS Sadki, Orzeł Kcynia, Iskra Zamość – Rynarzewo, Zieloni Zalesie, Hutnik Tur i Szubinianka Szubin/Victoria Kołaczkowo, Orzeł Przyłęki, BKS II Bydgoszcz, MUKS CWZS Bydgoszcz i Piaski Bydgoszcz.

Szczebel wyżej będą występować Tarpan Mrocza i Szubinianka II Szubin. Ci pierwsi znaleźli się w grupie I z: Falą Świekatowo, Victorią Koronowo, Gryfem Sicienko, Wisłą Gruczno, Wdą II Świecie, Gromem Osie, Wisłą Fordon, Gwiazdą Bydgoszcz, Kamionką Kamień Krajeński, Spartą Przysiersk, Gromem Więcbork, Unią II Solec Kujawski, Tucholanką Tuchola, Zawiszą II Bydgoszcz. Ostatni z przedstawicieli powiatu nakielskiego, a więc drużyna z Szubina znalazła się w grupie II z Tarantem Wójcin, Cukrownikiem Tuczno, Dębem Bąkowo/Dąbrową Biskupią, Kujawami Markowice, AF Brzozą, Zagłębiem Piechcin, Spójnią Białe Błota, Goplanią Inowrocław, Mikrusem Szadłowice, Pałuczanką Żnin, Pogonią II Mogilno, Piastem Złotniki Kujawskie i Dębem Barcin.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (2)

  waldek, w dniu 14-07-2022 16:31:02 napisał:

  myślę ,że podział w A jest prawidłowy.jakąś tam granicą była zawsze Noteć.Szubinowi jest bliżej gdzieś do Tuczna niż do Kamienia czy Tucholi.tylko nadal nie wiem co dzieli Bydgoszcz i Toruń

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Kibic , w dniu 14-07-2022 17:59:36 napisał:

  Trzy drużyny z Bydgoszczy, to złe info dla drużyn z naszego powiatu.

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Gg, w dniu 14-07-2022 20:32:25 napisał:

  Sraliz mazgalis chlopy

  odpowiedz

  • -4 (4)

  Fan, w dniu 15-07-2022 08:09:49 napisał:

  Czarni po awans!!

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Kibic , w dniu 15-07-2022 10:27:16 napisał:

  Bardzo ciekawie zapowiada się walka Tarpana Mrocza w A klasie. Powodzenia

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (1)

  Ggh, w dniu 15-07-2022 13:59:02 napisał:

  Szubinianka Ii Szubin w A klasie? Chyba nie. Tam gra pierwszy zespół Szubinianki.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  bo, w dniu 15-07-2022 15:36:15 napisał:

  SZCZEBEL WYŻEJ

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Sprzedaż pożyczek. W porównaniu do roku ubiegłego wzrost o 19%

W lipcu 2022 r. firmy pożyczkowe udzieliły łącznie 307,5 tys. nowych# pożyczek o wartości 793 mln zł. W porównaniu do lipca 2021 r. liczba udzielonych pożyczek wzrosła o 19,1%, a wartość o 18,0%.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)