Dziś mamy 13 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

29 maja 2023

Pouczający spektakl dla przedszkolaków. Występ Teatru Maska

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

W dniu dzisiejszym na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Sadkach wystąpił# Teatr Maska, a na widowni zasiadły dzieci z przedszkola "Dobre Ludki". Nie zabrakło także przedszkolaków z oddziału w Dębionku i Bninie.

Spektakl, z którym przyjechali do nas aktorzy nosił tytuł "Złośliwości jej królewskiej mości" i opowiadał o losach księżniczki Alicji, która była rozkapryszona i złośliwa. Całe dnie się dąsała i do wszystkich miała pretensje.

Wkrótce jednak sprawiedliwy los sprawił, że królewna zmieniła podejście - stała się dobrą i pomocną dziewczynką.

Nasze przedszkolaki były bardzo zadowolone z przedstawienia. Mamy nadzieję, że wyniosą z niego lekcję.

Materiał: Magdalena Sobiecka / GOK Sadki

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Historia mówi przez pokolenia". Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej

„Historia mówi przez pokolenia” – pod tym hasłem w dniach 18–19 czerwca #2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się organizowany przez poznański oddział Instytutu Pamięci Narodowej Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)