Dziś mamy 20 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

28 marca 2024

"Pragniemy odzyskać własny kąt i spokój". Zbiórka po pożarze

fot. szczytny-cel.pl

fot. szczytny-cel.pl

Po pożarze domu, do którego doszło niedawno w miejscowości# Drogosław poszkodowana rodzina znalazła się w trudnej sytuacji życiowej. Uruchomiono specjalną zbiórkę na odbudowę zniszczonego budynku.

Ogień strawił poddasze budynku 19 marca. Pisaliśmy o tym tutaj. W akcji gaśniczej uczestniczyło siedem zastępów straży pożarnej. Spaleniu uległo wyposażenie pokoju i więźba dachowa. W serwisie "szczytny cel" rodzina poszkodowana w pożarze apeluje o pomoc.

- Nasza rodzina znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej, dlatego liczyć się będzie dla nas każda forma wsparcia oraz każde udostępnienie naszej prośby. Prośby o pomoc w odbudowie naszego domu - apelują poszkodowani. - Budynek wymaga częściowej wymiany dachu, kapitalnego remontu pomieszczeń mieszkalnych oraz zakupy podstawowego wyposażenia. To wszystko będzie wiązało się z ogromnymi wydatkami. A nasza rodzina niestety nie posiada wystarczających środków, by pokryć te koszty. Jednak całym sercem pragniemy odzyskać swój własny kąt, pragniemy odzyskać spokój i bezpieczeństwo. Wierzymy, że z pomocą szlachetnych osób uda nam się to marzenie zrealizować - dodają.

Link do zbiórki jest dostępny tutaj.

Oceń artykuł: 11 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Konstrukcje stalowe
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)