Dziś mamy 19 maja 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

14 maja 2024

Spotkanie z Magdaleną Witkiewicz. Rozmawiano o najnowszej książce

fot. GBP Sadki

fot. GBP Sadki

Dnia 11 maja z okazji XXI Tygodnia Bibliotek# nasza książnica, po raz drugi miała przyjemność gościć ,pisarkę od szczęśliwych zakończeń, panią Magdalenę Witkiewicz.

Rozmowę z p, Magdą przeprowadziła dyrektor biblioteki w Sadkach. Panie rozmawiały  m.in. o najnowszej książce „Ulotny zapach czereśni”, o poszukiwaniu rodzinnych korzeni , morsowaniu , wychowaniu dzieci i wielu innych tematach. Uczestnicy dowiedzieli się też  ,że słowa „chichot” nigdy nie znajdziemy w żadnej książce autorki. Spotkanie było pełne humoru i anegdot z życia pisarki. Na zakończenie publiczność miała możliwość  zadać pytania Magdalenie Witkiewicz oraz zakupić książkę z autografem. To było niesamowite i bardzo sympatyczne spotkanie.

Materiał: Joanna Brzozowska / GBP Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Symbliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Leczenie boreliozy metodą ILADS. Nałożono pierwszą karę pieniężną

Podsumowanie działań Rzecznika Praw Pacjenta w zakresie leczenia# boreliozy metodą ILADS i pierwsza kara pieniężna nałożona w tej sprawie.

(czytaj więcej)
0

Zielone Świątki. Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Dzisiaj Zielone Świątki. Kościół katolicki obchodzi #Niedzielę Zesłania Ducha Świętego.

(czytaj więcej)
0

Dokumentacja medyczna na żądanie pacjenta. Zapadł wyrok

Udostępnianie dokumentacji medycznej – placówka medyczna ma obowiązek #wysyłki pacjentowi, na jego żądanie, dokumentacji medycznej pocztą. Sąd potwierdza stanowisko Rzecznika Praw Pacjenta.

(czytaj więcej)