Dziś mamy 13 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

12 lutego 2024

To był wspaniały bal! Wystrój sali zachęcał wszystkich do wspólnej zabawy

fot. powierzone

fot. powierzone

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem #tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni, jest atrakcją bardzo lubianą, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tegoroczna zabawa w Przedszkolu Gminy Sadki „Dobre Ludki” odbyła się 08.02.2024r. była ona wyjątkowa, gdyż została połączona z Walentynkami.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu każde dziecko wyróżniało się niezwykle pomysłowym i kolorowym strojem, wśród których nie zabrakło bajkowych i zwierzęcych postaci, a także stróżów prawa. Wystrój sali balowej nawiązywał do Walentynek i wprowadził  radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy, którą poprowadził Pan Sebastian Czychewicz i Pani Angelika Gołata Dance Academy. Kolorowe pociągi oraz układy taneczne to jedne z wielu atrakcji podczas których dzieci wspólnie ze swoimi paniami bawiły się wyśmienicie. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku, który był okazją, żeby choć na chwilę odsapnąć i nabrać siły do dalszej zabawy.

Atmosfera upływała pod znakiem fantastycznych humorów, śmiechu oraz żartów. To był wspaniały bal! Z niecierpliwością przedszkolaki czekają na kolejny bal w naszym przedszkolu.

Materiał: Sylwia Goszka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 5 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Historia mówi przez pokolenia". Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej

„Historia mówi przez pokolenia” – pod tym hasłem w dniach 18–19 czerwca #2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się organizowany przez poznański oddział Instytutu Pamięci Narodowej Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)