Dziś mamy 21 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

12 lutego 2024

To był wspaniały bal! Wystrój sali zachęcał wszystkich do wspólnej zabawy

fot. powierzone

fot. powierzone

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem #tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni, jest atrakcją bardzo lubianą, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tegoroczna zabawa w Przedszkolu Gminy Sadki „Dobre Ludki” odbyła się 08.02.2024r. była ona wyjątkowa, gdyż została połączona z Walentynkami.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu każde dziecko wyróżniało się niezwykle pomysłowym i kolorowym strojem, wśród których nie zabrakło bajkowych i zwierzęcych postaci, a także stróżów prawa. Wystrój sali balowej nawiązywał do Walentynek i wprowadził  radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy, którą poprowadził Pan Sebastian Czychewicz i Pani Angelika Gołata Dance Academy. Kolorowe pociągi oraz układy taneczne to jedne z wielu atrakcji podczas których dzieci wspólnie ze swoimi paniami bawiły się wyśmienicie. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku, który był okazją, żeby choć na chwilę odsapnąć i nabrać siły do dalszej zabawy.

Atmosfera upływała pod znakiem fantastycznych humorów, śmiechu oraz żartów. To był wspaniały bal! Z niecierpliwością przedszkolaki czekają na kolejny bal w naszym przedszkolu.

Materiał: Sylwia Goszka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadchodzi "Noc Sów". Doskonała okazja do poznania tajemnic tych ptaków

Od wieków sowy wzbudzały wśród ludzi skrajne emocje#: podziw i strach. Te drapieżne ptaki, uznawane za symbol mądrości i śmierci, także obecnie intrygują wyglądem i zachowaniem. Niech nadchodząca Noc Sów będzie okazją do poznania sowich tajemnic, rozmów o ich postrzeganiu w przeszłości i znaczeniu w przyrodzie.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)