Dziś mamy 20 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

29 maja 2024

Trwa Schools Adventure Race. Kto zwycięży?

fot. MM

fot. MM

29 maja na terenie Przystani Powiat Nakielski #rozpoczęło się jedyne w swoim rodzaju wydarzenie School Adventure Race 2024, za którego organizację odpowiada Powiat Nakielski oraz Stowarzyszenie Aktywna Kcynia.

Schools Adventure Race to przygodowy rajd dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz tegorocznych absolwentów. Sportowe zmagania polegają na: drużynowym pokonaniu trasy kajakiem (ok. 3-4 km), rowerem (ok. 22-24 km) oraz bieglu lub marszu (ok. 3-4 km).

Każda z drużyn biorących udział w rajdzie składa się z 4 osób (3 uczniów i 1 opiekuna).

Kto zostanie zwycięzcą? O tym poinformujemy po oficjalnym zakończeniu zmagań.

Oceń artykuł: 165 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 6 (8)

  Pokak , w dniu 29-05-2024 15:02:16 napisał:

  A po polsku to już tego nie można nazwać. W d.... wam już się poprzewracało????

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (6)

  Krajan , w dniu 29-05-2024 15:28:40 napisał:

  W języku polskim to wielobój sprawnościowy ,wg mnie każdy uczeń szkolnyze SPP powinien obowiązkowo zaliczyć taki wielobój,ze względu na toczącą się wojnę, bez żadnej dyskusji.Pozdrawiam pozytywnie zakręconych rekreacją-wielobojami sprawnościowymi

  odpowiedz

  • 3 (5)

  Gaciowy , w dniu 29-05-2024 22:29:03 napisał:

  To raczej poligon w Drawsku do zaliczenia a nie śmierdząca zarośnięta brudna Noteć- powinien być areną zmagań i potwierdzenia czy mam jaja czy ich nie mam. Wojna nie wybacza błędów i eliminuje słabe jednostki.

  odpowiedz

  • -2 (6)

  Laskownica, w dniu 30-05-2024 10:00:02 napisał:

  Tak dołujących komentarzy się nie spodziewałam: wszystko źle, nic dobrego nie dało się dostrzec. Nic dziwnego, że w takim środowisku młodzi ani języków obcych nie chcą się uczyć, ani o kondycję nieszczególnie dbają. Brawa zarówno dla odważnych młodych ludzi, którzy nie boją się wyzwań, jak i dla organizatorów - wasz wkład pracy w przygotowanie tego rajdu jest ogromny.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

KOBIZE
500PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Zadaj pytanie
40PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)