Dziś mamy 21 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

11 stycznia 2024

Uczniowie wykonali piękne kartki. Podzielili się swoimi wspomnieniami

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

W środę, 10 stycznia mieliśmy przyjemność gościć #w naszych murach klasę II wraz z wychowawczynią, Panią Agatą Werner. Uczniowie rozwiązali Eko Test i wykonali piękne kartki dla swoich dziadków.

Nasz Eko Test zostanie przeprowadzony wśród wszystkich uczniów klas I-III. Dzieci podeszły do jego rozwiązania z dużym zapałem. Choć nie wszystkie pytania były dla nich proste, chętnie spróbowały swoich sił. Już niedługo poznamy jego wyniki.

W części plastycznej oczywiście nie zabrakło wykonania drobnego upominku dla Babci i Dziadka. Tym razem dzieci wykonały laurki, w których znalazł się portret Babci lub Dziadka, iż ulubione zajęcie czy posiłek. Nasi goście chętnie dzielili się swoimi miłymi wspomnieniami związanymi z dziadkami.

Serdecznie dziękujemy Pani Agacie Werner za wizytę. Do zobaczenia.

Zajęcia zostały przeprowadzone przez Hannę Siemion oraz Monikę Mitek.

Materiał: Monika Mitek / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadchodzi "Noc Sów". Doskonała okazja do poznania tajemnic tych ptaków

Od wieków sowy wzbudzały wśród ludzi skrajne emocje#: podziw i strach. Te drapieżne ptaki, uznawane za symbol mądrości i śmierci, także obecnie intrygują wyglądem i zachowaniem. Niech nadchodząca Noc Sów będzie okazją do poznania sowich tajemnic, rozmów o ich postrzeganiu w przeszłości i znaczeniu w przyrodzie.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)